Namuose triuškinama pergalė, išvykoje – pralaimėjimas

Vasario 19 d. Kretingos komanda namuose 83:40 [25:16; 21:5; 23:10; 14:9] sutriuškino Tauragės ,,Tauragę” (12 pergalių, 9 pralaimėjimai). Pirmajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (7 min. 16:16), bet per likusias 23 minutes varžovai pelnė tik 24 taškus ir Kretingos komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę ir vieną geriausių rezultatų gynyboje. Įdomu tai, kad iki tol visas keturias tarpusavio rungtynes buvo laimėję tauragiškiai. Šiose rungtynėse taškus mūsų komandai pelnė visi aikštėje pasirodę nariai.

Kretingos ,,Kretinga”: Tadas Maželis (7/9 dvitaškiai, 24 naud. balai) – 17, Kornelijus Stonkus (3/4 dvitaškiai) – 11, Domininkas Matutis (2/3 tritaškiai, 6 rez. perdavimai) – 10, Karolis Opulskis (3/4 dvitaškiai) ir Vytautas Šarakauskas po – 9, Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 21 naud. balas) – 7,  Justas Grikštas (3/4 baudos) – 6, Edgaras Danys (10 naud. balų) – 5, Tadas Budrys – 3, Rytis Zabita, Dovydas Diemontas (10 min. 6 atk. kamuoliai) ir Ugnius Kvietkauskas po – 2.

Vasario 20 d. Kretingos komanda išvykoje 75:79 [20:12; 18:20; 13:24; 24:23] pralaimėjo prieš  Akmenės rajono ,,Patriots – Cementas” (9 pergalės, 10 pralaimėjimų). Rungtynes geriau pradėjo Kretingos komanda, po pirmojo kėlinio, komandas skyrė 8 taškai (20:12), baigiantis antrajam kėliniui svečiai po R. Zabitos taiklaus dvitaškio įgijo ir 18 taškų persvarą (18 min. 38:20); likusią kėlinio dalį Akmenės komanda spurtavo 12:0 ir priartėjo – 38:32. Po pertraukos varžovai spurtavo ir įgijo 11 taškų persvarą (44:55), o po trijų kėlinių komandas skyrė 5 taškai (51:56). Ketvirtajame kėlinyje Kretingos komandai buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet perlaužti rungtynių nepavyko ir teko pripažinti penktąjį šio sezono pralaimėjimą, Po šio pralaimėjimo Kretingos po dvidešimt sužaistų rungtynių vėl smuktelėjo į trečią turnyro lentelės vietą.

Kretingos ,,Kretinga”: Tadas Maželis (7/14 dvitaškiai, 3 dėjimai) – 17, Domininkas Matutis (3/5 tritaškiai) ir Justas Grikštas (3 per. kamuoliai, 6 išprov. pražangos) po – 14, Rytis Zabita (9 atk. kamuoliai, 18 naud. balai) – 12, Rokas Šimkevičius (9 rez. perdavimai) – 10, Tadas Budrys – 4,  Edgaras Danys ir Karolis Opulskis po – 2, Kornelijus Stonkus.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 26 d. namuose su turnyrinės lentelės kaimynais Raseinių ,,Raseiniais” (16 pergalių, 6 pralaimėjimai), o vasario 27 d. išvykoje su Kauno rajono ,,Omega” (10 pergalių,  8 pralaimėjimai).