Namuose pergalė, išvykoje pralaimėjimas

Sausio 8 d. Kretingos komanda išvykoje 52:84 [12:19; 16:19; 17:18, 7:28] pralaimėjo prieš lygos lyderius Tauragės KK (16 pergalių, 3 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai tauragiškiams rimčiau priešinosi 3 kėlinius, bet ketvirtajame dėl traumos iškritus L. Jonuškai ir M. Aukseliui buvo patirtas triuškinamas pralaimėjimas.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška (6/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) 21, Jurgis Petrauskas 9, Martynas Airošius 8, Rytis Zabita 6, Mantas Aukselis ir Eimantas Poškus po 3, Henrikas Lubinas 2, Rokas Rakevičius ir Aurelijus Baltrimas.

Tauragės komandai 19 taškų surinko Liudas Valantinas, 15 Antanas Montrimavičius.

20160112

Sausio 9 d. namuose 74:54 [17:7; 16:16; 20:17; 21:14] sutriuškino Vilniaus ,,Citus“ (9 pergalės, 10 pralaimėjimų) komandą. Šiame susitikime kretingiškiai jau pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (10 min. 17:7) ir nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu, o besibaigiant rungtynėms persvarą dar labiau padidino.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška (9/13 dvitaškiai) 26, Martynas Airošius (7 atk. Kamuoliai, 5 rez.perdavimai) 13, Eimantas Poškus 12, Rytis Zabita ir Rokas Rakevičius (13 atk.kamuolių) po 8, Jurgis Petrauskas (5 rez.perdavimai) 7, Henrikas Lubinas, Nedas Kažukauskas.

Vilniaus ,,Citus” komandoje 13 taškų pelnė Tomas Zdanavičius, Albertas Valiulis pridėjo 13.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais namuose sausio 15 d. 18 val. su Gargždų SC (12 pergalių, 7 pralaimėjimai), o sausio 16 d. išvykoje susitiks Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos 2“ (10 pergalių, 9 pralaimėjimai) komanda.