Namuose – pergalė, išvykoje – pralaimėjimas lyderiams

Lapkričio 3 d. Kretingos ,,Kretinga” namuose 87:74 [21:17; 23:18; 20:16; 23:23] palaužė Panevėžio ,,Bangenės – Aiveros” (2 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandą. Kretingiškiai ne svetingai priėmė varžovus ir jiems priekyje leido būti tik iki pirmojo kėlinio vidurio (5 min. 6:9), bet kėlinio pabaigoje jau pirmavo šeimininkai, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (20 min. 44:35). Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui šeimininkai po taiklaus L. Jonuškos tritaškio įgijo dviženklę persvarą (21 min. 47:57), o po T. Maželio tritaškio ir 14 taškų persvarą (30 min. 62:48). Paskutiniame kėlinyje rungtynių nugalėtojas nėkėlė abejonių ir svečiams tik keletą kartų pavyko sušvelninti atsilikimą iki vienženklio. Įdomu tai, kad pernai šios komandos Kretingoje sužaidė kone identišku rezultatu 85:72.
Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita (15 atk. kamuolių) – 17, Linas Markaitis ir Martynas Airošius (9 atk.kamuoliai) po – 14, Linas Jonuška (3/4 tritaškiai) ir Tadas Maželis po – 13, Aidas Viskontas – 10, Laimonas Remeikis – 4, Edgaras Danys – 2, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus.
Panevėžio ,,Bangenės – Aiveros” komandoje sėkmingiausiai žaidė po 17 taškų surinkę Tadas Mincė ir Mantas Matevičius.

Lapkričio 4 d. kretingiškiai išvykoje 70:79 [12:10; 18:18; 14:23; 26:28] neprilygo nė karto nesuklupusiems Gargždų SC (4 pergalės) krepšininkams. Susitikimas prasidėjo nerezultatyviai abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir po pirmo kėlinio kretingiškiai pirmavo 12:10, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo komandas skiriant tam pačiam skirtumui (20 min. 30:28). Kretingos komandai labai nesėkmingai susiklostė trečias kėlinys, kuriame buvo pelnyta vos 14 taškų ir Gargždų komanda persvėrė rezultatą savo naudai (30 min. 44:51). Lemiamame ketvirtyje kretingiškiai po M. Airošiaus baudų metimų atsiliko tik 2 taškais (36 min. 60:62), bet šeimininkai surengę dar vieną sėkmingą atkarpą atitrūko (38 min. 66:74) ir iškovojo nelengvą pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Linas Jonuška – 14, Aidas Viskontas ir Tadas Maželis (6 per. kamuoliai) po – 13, Martynas Airošius – 12, Linas Markaitis – 6, Kornelijus Stonkus – 5, Edgaras Danys – 3, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) ir Laimonas Remeikis po – 2, Petras Piekus.
Gargždų SC komandai 22 taškus pelnė Vaidotas Pečiukas, 15 pridėjo Simonas Serapinas.

Lapkričio 10 d. 19 val. kretingiškiai namie priims Biržų „Biržai-KKSC“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai) komandą, o lapkričio 11 d. išvykoje rungtyniaus su Šiaulių ,,KA Saulė-ASKA-Grafų baldai” (4 pralaimėjimai).