Maža rotacija neleido pakovoti dėl pergalių (2 VIDEO)

Sausio 15 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 69:99 [23:26; 10:28; 20:20; 16:25] neprilygo Gargždų SC (14 pergalių, 7 pralaimėjimai) komandai. Pirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova, bet antrajame kėlinyje Kretingos komanda pelnė tik 10 taškų ir leido varžovams nutolti (20 min. 33:54). Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir varžovai dar labiau padidino savo persvarą.

20160118

Kretingos ,,Kretinga“: Rytis Zabita 15, Linas Jonuška 12, Mantas Aukselis 11, Gediminas Drungys (7 rez. perdavimai) 9, Jurgis Petrauskas 7, Mantas Valčiukas 5, Šarūnas Stankus 4, Eimantas Poškus ir Henrikas Lubinas po 3.

Gargždų komandai po 16 taškų surinko Tadas Maželis ir Audrius Mineikis, po 11 pridėjo Giedrius Sakalas ir Mantas Tomaševičius.

Sausio 16 d. Kretingos komanda Suvalkijos sostinėje 74:86 [20:28; 15:22; 14:17; 22:22] nusileido Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos – 2″ (12 pergalių, 9 pralaimėjimai) komandai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo suvalkiečiai, kurie nuo pat pirmųjų akimirkų išsiveržė į priekį, o besibaigiant antrajam kėliniui įgijo didžiausią persvarą (20 min. 35:50). Vis tik Kretingos komanda įpusėjus ketvirtajam kėliniui surengė spurtą ir po Lino Jonuškos tritaškio sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (35 min. 66:69), bet varžovai tada surengė spurtą ir Kretingos komandai pakovoti dėl pergalės pritrūko jėgų.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška 29, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) 18, Jurgis Petrauskas (5 rez. perdavimai) 8, Eimantas Poškus 7, Gediminas Drungys (6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) ir Mantas Aukselis po 6, Šarūnas Stankus ir Henrikas Lubinas.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Domantas Senda, pelnęs 23 taškus. Jaunius Davniukas įmetė 19, Paulius Gvazdaitis ir Giedrius Stankevičius – po 12 taškų

Sausio 22 d. Kretingos komanda išvykoje susitiks su Kauno raj. ,,ASU – Tornado“ (21 pralaimėjimas), o sausio 23 d. 16 val. komandos laukia namų rungtynės prieš Kauno ,,Atletą – LSU“ (9 pergalės, 12 pralaimėjimų).