Lauko krepšinio 5×5 turnyro finale susitiks „Sanpola-Baltija“ su „Garso impulsu“

2017 m. liepos 28 d. Kretingos centriniame stadione pirmajame pusfinalyje susitiko „Plungės „Garso impulsas“ su „Daikra“. Plungiškiai varžybas pradėjo labai rimtai nusiteikę ir per pirmąjį kėlinį praleido tik 6 taškus, o patys įmetė 22 taškus. Antrajame kėlinyje „Daikros“ komandai geriau sekėsi rinkti taškus bei laimėjo kėlinį 15-14. Trečiajame kėlinyje „Daikros“ komanda į priekį pradėjo tempti Mantas Valčiukas ir Laimonas Remeikis, o kėlinio viduryje komandas teskyrė 5 taškai. Trečiąjį kėlinį vėl laimėjo „Daikros“ komanda 23-18. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dairos“ komanda dar bandė vytis varžovus, bet užtikrintai varžybų pabaigą sužaidę „Garso impulso“ komanda laimi varžybas ir patenka į finalą.
„Garso impulsas“ 75 – 61 „Daikra“
Rezultatyviausi „Garso impulsas“ žaidėjai: Gediminas Jakštas – 16 tšk., Mantas Kazonas ir Ovidijus Kaminskis po 15 tšk., Ignas Razutis – 8 tšk., Valentinas Gadliauskas ir Aurimas Zaboras po 6 tšk., Žilvinas Kubilius – 5 tšk., Vytautas Danys – 1 tšk.
Rezultatyviausi „Daikra“ žaidėjai: Mantas Valčiukas – 25 tšk., Laimonas Remeikis – 23 tšk., Mindaugas Norvaišas – 9 tšk., Andrius Steponaitis – 4 tšk.

Antrose pusfinalio varžybose susitiko „Sanpola-Baltija“ su „Virusu“. Šios abi komandos praeitais metais susitiko finale. Varžybos prasidėjo netaikliais metimais iš po krepšio. Po pirmojo kėlinio 18-11 pirmavo „Sanpolos-Baltijos“ komanda. Antrajame kėlinyje „Sanpolos-Baltijos“ komandos žaidėjas Dainius Žvinklys pataiko du tolimus metimus ir komandas skyria 14 taškų. Antrąjį kėlinį „Sanpolos-Baltijos“ komanda laimi 23-16. Trečiajame kėlinyje „Viruso“ komanda pradeda pataikyti tolimus metimus ir jų įmeta net keturis iš eilės, bet „Sanpolos-Baltijos“ komanda pademonstruoja dar geresnį puolimą ir laimi kėlinį 28-23. Ketvirtajame kėlinyje abi komanda įmeta po keturis tritaškius, o kėlinį „Viruso“ komanda laimi 26-25, bet pergalę iškovoja „Sanpolos-Baltijos“ komanda, kuri patenka į finalą.
„Sanpola-Baltija“ 94 – 76 „Virusas“
Rezultatyviausi „Sanpola-Batija“ žaidėjai: Rokas Mažionis – 38 tšk., Dainius Žvinklys – 23 tšk., Remigijus Milašius – 11 tšk., Linas Markaitis ir Martins Ahrens po 9 tšk., Arimantas Mikaločius ir Arnas Gudžiūnas po 2 tšk., Justas Jodkonis – 1 tšk.
Rezultatyviausi „Viruso“ žaidėjai: Arvydas Bružas – 15 tšk., Remigijus Turskis – 14 tšk., Kornelijus Stonkus ir Darius Kontrimas po 13 tšk., Simas Endriekus – 10 tšk., Jonas Leščiauskas – 4 tšk., Salvijus Stonkus – 3 tšk., Kęstutis Monkus – 2 tšk.