Kviečiame prisijungti prie „Kretingos krepšinio klubo fanų grupės” arba pratęsti savo narystę

BC Kretinga

Su džiaugsmu pristatome Jums, kad ir toliau tęsime „Kretingos krepšinio klubo“ projektą, kuriame pirmą sezoną turėjome net 120 narių. Tai komandos platforma skirta bendrauti su sirgaliais, kurie yra dalis mūsų komandos, nes ne tik mus palaiko per varžybas, bet ir prisideda prie komandos išlaikymo.

Čia kiekvienas norintis prisidėti galės skirti vienkartinę metinę paramą į klubo fanų sąskaitą:

Nr. LT53 4010 0510 0555 3468

Surinkti paramos pinigai bus paskirstomi šiuo modeliu: 30 proc. – sirgaliai nuspręs balsavimu kam panaudoti iš mūsų pasiūlytų veiklos sričių mūsų sukurtoje uždaroje facebook grupėje. 70 proc. – bus skirti administravimui, priziniam fondui (Menedžeriams, totalizatoriams, spėlionėms ir k.t.), klubo marketingui (Įdomesnių reportažų kūrimui, foto ir video technikos įsigijimui, reklamuoti grupės veiklą ir pan.).

Šioje grupėje sirgalius stengsimės įtraukti kuo daugiau į mūsų klubo veiklą. Tai reiškia, kad sirgaliai galės pasakyti savo nuomonę tam tikrais klubui svarbiais klausimais ir balsuoti. Pristatysime klubo tikslus, vizija, planus į ateitį. Tik grupės nariai galės dalyvauti menedžeriuose, totalizatoriuose, spėlionėse ir kituose mūsų žaidimuose ir laimėti įsteigtus prizus.

Pagal paramos sumos dydį bus sukurtas rėmėjų reitingas, kuriame negalėsite matyti kiek kuris žmogus skyrė paramos, tačiau 3 daugiausiai paramos „Kretingos krepšinio klubui“ skyrę rėmėjai (aukotojai) gaus papildomus prizus ir privilegijas (Tai priklauso nuo įvairių apribojimų dėl to paskelbsime apie privilegijas vėliau). Dėmesio!!! Čia galioja tik fiziniams asmenims. Įmonės į rėmėjų reitingą nebus įtrauktos, nes jos už paramą gaus reklamos paketus, tačiau fanų grupės veikloje dalyvaus, nes irgi yra dalis mūsų komandos.

Mūsų fanų grupę galite rasti paspaudę ČIA.

Paramos paketai:

Mažiausia paramos suma 20 eurų – gaunate galimybę dalyvauti uždaroje grupės veikloje.

50 eurų parama – dovanų varžybinės kojinės su klubo logotipu.

150 eurų parama – dovanų varžybinės kojinės su klubo logotipu ir laisvalaikio marškinėliai su komandos pavadinimu ir logotipu.

250 eurų parama – dovanų varžybinės kojinės su klubo logotipu, laisvalaikio marškinėliai su komandos pavadinimu ir logotipu ir varžybiniai komandos marškinėliai.

Paramos sumos gali būti ir kitokio dydžio, tačiau ne mažiau 20 eurų per metus. Visos sumos nurodytos yra vienam 2022/2023 m. sezonui.

Dėmesio, atskirai šių atributų nebus galimybės įsigyti. Tik remiant komandą. Klubas savo atributiką gali įsteigti kaip prizus mūsų facebook grupės dalyviams. Tad net ir remdami tik 20 eurų suma per metus Jūs galite laimėti komandos atributikos. Norėdami atributiką gauti iki 2022 m. lapkričio pradžios, Jūsų paramos suma turi būti pervesta iki 2022-10-01 d. Kitu atveju atributiką gausite per kitą klubo užsakymą sezono metu.

Paramos skyrimo eiga yra tokia:

Esamiems nariams norintiems pratęsti narystę ir naujiems nariams: skiriate paramą į nurodytą klubo sąskaitą Nr. LT53 4010 0510 0555 3468, nurodote savo vardą ir pavardę pavedimo skiltyje, nurodote, kad gavėjas Kretingos krepšinio klubas.

Toliau pildo tik nauji nariai: Parašote mums elektroninį laišką šiuo adresu: kretingosfanai@gmail.com, kuriame nurodote savo vardą, pavardę, ir pavedimo sumą, telefono numerį ir savo facebook vartotoją, kuriuo naudositės klubo grupės veikloje. (Norint įteikti prizus arba dovanas reikės su Jumis susisiekti). Duomenis Jūs pateikiate savo laisva valia, šiuos duomenis mes tvarkysime tik grupės veikimo tikslams įgyvendinti ir Jūs dėl to mums neturėsite pretenzijų dėl asmens duomenų apsaugos, net ir klubo elektroninio pašto „nulaužimo“ atveju. Pateikdami duomenis Jūs prisiimate visą riziką.

Paprašote per savo facebook vartotoją, kad Jus pridėtume prie mūsų facebook grupės su savo norimu vartotoju, apie kurį pranešėt per elektroninį paštą. Mūsų fanų grupę galite rasti ČIA.

Viskas Jūs jau dalyvaujate mūsų uždaros grupės veikloje. Kita būtina informacija bus pateikta elektroniniu paštu, telefonu arba per fanų grupę facebook.

AČIŪ, kad esate mūsų komandos šeštasis žaidėjas!!!