Kretingos krepšinio stovykla 2022 (registracija)

BC Kretinga

Jau aštuntus metus iš eilės Kretingos krepšinio treneris Arimantas Mikaločius organizuoja Kretingos krepšinio stovykla, kurioje daugiausiai dalyvauja Kretingos sporto mokyklos jaunieji krepšininkai. Stovykloje dalyvauja profesionalūs krepšininkai bei treneriai, kurie dalina patarimus ir veda treniruotes jauniesiems krepšininkams.

  Kretingos krepšinio stovykla vyks 2022 m. nuo birželio 27 d. iki liepos 3 d. Kretingos sporto mokyklos salėje (Vilniaus g. 16). Treniruotės vyks 2 kartus į dieną, o treniruočių trukmė bus 1.5 val. Kiekvieno dalyvio laukia firminiai Kretingos krepšinio stovyklos marškinėliai (nuotrauka apačioje), konkursai bei prizai po kiekvienos treniruotės.

Stovykloje bus daromas net trys amžiaus grupės. Pirmoje grupėje bus 2005 gim. iki 2008 gim., o antroje grupėje nuo 2009 gim. iki 2011 gim. Kainos: 1 ir 2 grupės žaidėjai – 80 eurų.Taip pat renkama ir trečia grupė, kurioje sportuos 2012 m. ir jaunesni vaikai. Jiems treniruotės vyks 1 kartą dienoje (trukmė apie 3-4 val.), bet šitai grupei bus daugiau pramoginė stovykla – išvyka prie jūros, išvyka į baseiną ir įvairūs žaidimai bei krepšinio treniruotes. Kaina 3 grupei – 40 eur. Įspėjame, kad vietų skaičius gali būti ribotas, nevėluokite registruotis.

   Registruotis reikia pas Kretingos sporto mokyklos trenerį Arimantą Mikaločių. Tai galite padaryti telefonu 860421404, el. paštu bckretinga@gmail.com arba asmeniškai pas trenerį. Kviečiame visus krepšininkus gim. 2006 m. ir jaunesni registruotis bei patobulinti savo krepšinio įgūdžius.

Stovykloje bus daugybė trenerių-žaidėjų, kurie tiesiog dabar dėliojasi savo laisvo poilsio grafikus ir praneš vėliau ar galės dalyvauti stovykloje. Trenerių sąrašas bus paskelbtas, likus savaitei iki stovyklos.

2021 m. KREPŠINIO STOVYKLOS BENDRA NUOTRAUKA.