Kretingos komanda sezoną pradėjo pergalingai

RKL A diviziono varžybas pradėjo Kretingos ,,Kretingos” komanda treniruojama Arimanto Mikaločiaus, iškovoję dvi iš dviejų pergalių ir įsitvirtinę turnyrinės lentelės viršuje.

Spalio 23 d. kretingiškiai sezono atidarymo varžybose 80:69 [19:22; 24:13; 22:19; 15:15] nugalėjo Kuršėnų ,,Grafų baldai – Kristalas” (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Rungtynes kretingiškių varžovai pradėjo šaltu dušu 0:11 ir iš karto išsiveržė į priekį, bet gynyboje sėkmingiau pradėję žaisti kretingiškiai kėlinio pabaigoje pristabdė varžovų snaiperius ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (10 min. 19:22). Kretingiškiai išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje po taiklių Lino Jonuškos ir Jurgio Petrausko tritaškių (14 min. 36:30), o prieš pertrauką skirtumą dar labiau padidino (20 min. 43:35). Rungtynes svečiai pradėjo pataikydami 5 iš 6 mestų tritaškių, o kretingiškius į priekį traukė 19 taškų pirmoje rungtynių pusėje surinkęs M. Airošius. Trečiajame kėlinyje kretingiškiai įgijo ir 22 taškų persvarą, bet prasidėjus lemiamam kėliniui svečiams pavyko arčiausiai priartėti iki 10 taškų, bet užtikrintai varžybas užbaigę šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę.

20151025

Kretingos ,,Kretinga“ atstovavo: Martynas Airošius (9/13 dvitaškiai, 5/6 baudos, 28 naud. balai) 23, Jurgis Petrauskas (2/2 tritaškai) 15, Linas Jonuška 10, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) 9, Mantas Aukselis 8, Rokas Rakevičius 7, Gediminas Drungys 6, Antanas Lapė 2, Vitalijus Kozys ir Eimantas Poškus.

Rezultatyviausiai Kuršėnų komandoje rungtyniavo praėjusį sezoną Kretingai atstovavęs Domantas Šimaitis 14, Mantas Jankaitis – 13.

Spalio 24 d. pirmosiose rungtynėse išvykoje Kretingos komanda 94:74 [17:20; 26:19; 23:20; 28:15] sutriuškino Anykščių ,,KKSC Volupio” ” (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Šiame susitikime pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis kretingiškiams pirmaujant 4 taškais (20 min. 43:39). Kretingiškiai lemiamą spurtą surengė lemiamame ketvirtajame kėlinyje, kurio metu surengė spurtą ir įgijo 20 taškų persvarą ir nebeleido varžovams pasvajoti apie pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (30 naud. balų) 27, Linas Jonuška 18, Rokas Rakevičius (7/8 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) 14, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) 11, Jurgis Petrauskas 9, Mantas Aukselis 6, Gediminas Drungys (9 rez. perdavimai) 4, Vitalijus Kozys 3, Eimantas Poškus 2, Antanas Lapė, Henrikas Lubinas.

Varžovų gretose išsiskyrė Gedimas Poviliauskas (20 atk. kamuolių, 41 naud. balas) 22, Arnas Aniulis 17.

20151025_1

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda išvykoje susikaus su Akmenės SC KK ,,Akmenės cemento” ” (2 pergalės, 0 pralaimėjimų) komanda.