,,Kretingai” nepavyko nutraukti nesėkmingos atkarpos

Sausio 25 d. Kretingos komanda išvykoje po pratęsimo 89:93 [17:20; 20:21; 19:18; 24:21; 9:13] nusileido prieš Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (14 pergalių, 7 pralaimėjimai). Atkakliai vykusiame susitikime nė viena komanda nenorėjo nusileisti varžovams, o pratęsimą išplėšė du taiklūs D. Matučio baudų metimai. Pratęsime šeimininkai taškus rinko baudų metimais, o kretingiškiams į tai atsakyti nepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas.
Kretingos ,,Kretinga”: Linas Jonuška 3/5 tritaškiai, 3 per. kamuoliai, 21 naud. balas) – 19, Kornelijus Stonkus (5 rez .perdavimai) – 16, Rytis Zabita (5/5 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių, 28 naud. balai) ir Tadas Maželis (4/5 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) po – 15, Domininkas Matutis ir Albertas Valiulis po – 8, Edgaras Danys – 6, Deividas Petravičius – 2, Petras Piekus ir Arnas Sabaliauskas.
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas: Mantas Montvila – 23, Justas Grikštas – 18.

Sausio 26 d. kretingiškiai namuose 77:79 [21:14; 19:18; 12:22; 25:25] apmaudžiai pralaimėjo prieš Panevėžio ,,Bangenę – Aiverą” (10 pergalių, 12 pralaimėjimų). Šių rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė kretingiškiams, kurie po pirmo kėlinio turėjo 7 taškų persvarą (21:14), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (20 min. 40:32). Vos prasidėjus trečiajam kėliniui šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (21 min. 43:32), bet užstrigus puolimui Aukštaitijos komanda tuo pasinaudojo ir kėlinio pabaigoje patys išsiveržė į priekį (30 min. 52:54). Lemiamame ketvirtyje rungtynių rezultatas svyravo tarsi ant svarstyklių, pirmaujanti komanda keitėsi kone kiekvienos atakos metu, o svečių pergalę nulėmė trys M. Matevičiaus pataikyti tritaškiai kėlinio pabaigoje. Šeimininkai dar turėjo proga išlyginti rezultatą, bet lemiamos atakos metu teisėjai sušvilpė abejotinus žingsnius.
Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis (6 rez. perdavimai) – 23, Albertas Valiulis – 14, Tadas Maželis – 12, Linas Jonuška – 11, Rytis Zabita (22 atk. kamuoliai, 6 išprov. pražangos, 28 naud. balai) – 9, Kornelijus Stonkus – 4, Edgaras Danys ir Petras Piekus po – 4, Deividas Petravičius.
Panevėžio ,,Bangenė – Aivera”: Tadas Mincė – 19, Mantas Matevičius – 17.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais vasario 2 d. išvykoje su Kauno ,,Atletu” (17 pergalių, 5 pralaimėjimai).