Kretinga sezoną pradėjo pergalingai

Spalio 26 d. Kretingos komanda namuose 85:74 [21:12; 16:21; 19:26; 29:15] nugalėjo Kauno VDU (2 pralaimėjimai) komandą. Rungtynes geriau pradėjo Kretingos komanda, kuri jau antrojo kėlinio pradžioje po Domininko Matučio tritaškio įgijo 12 taškų persvarą (11 min. 24:12), bet iki pertraukos VDU studentai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (20 min. 37:33). Po trijų kėlinių priekyje buvo VDU studentai (30 min. 56:59), bet lemiamame kėlinyje po dviejų Lino Jonuškos ir vieno Domininko Matučio tritaškių iš eilės leido susigrąžinti persvarą (36 min. 74:65) ir sėkmingai užbaigti rungtynes.
Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška (3/6 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 18, Domininkas Matutis (8 rez. perdavimai, 3 per kamuoliai, 27 naud. balai) – 17, Deividas Petravičius – 11, Kornelijus Stonkus – 10, Edgaras Danys – 8, Tadas Maželis – 7, Albertas Valiulis – 2, Arnas Sabaliauskas.
Kauno VDU: Deividas Petravičius (14 atk. kamuolių) – 17, Rokas Ruškys – 14, Vainius Steponavičius – 12.

Spalio 27 d. Kretingos komanda namuose 82:60 [19:13; 18:9; 22:19; 23:19] sutriuškino Kelmės ,,Kelmę” (2 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį ir su kiekvienu kėliniu vis didino savo persvarą, kol ketvirtame kėlinyje pasiekė didžiausią 32 taškų ribą (36 min. 80:48), o svečiams per tritaškiai, likusį laiką tik truputi pavyko jį sušvelninti.
Kretingos ,,Kretinga“: Domininkas Matutis (5/8 tritaškiai, 10 rez. perdavimai, 33 naud. balai) – 23, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 18, Linas Jonuška ir Rytis Zabita (15 atk. kamuolių) – 9, Deividas Petravičius – 7, Tadas Maželis – 6, Petras Piekus – 4, Kornelijus Stonkus ir Albertas Valiulis po – 3, Arnas Sabaliauskas.
Kelmės ,,Kelmė”: Aivaras Galkauskas 18, Arvydas Čepulis – 16, Laimonas Mikšys – 10.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais išvykoje lapkričio 2 d. su Panevėžio ,,Bangenės – Aiveros” (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komanda, o lapkričio 3 d. namuose 16 val. susitiks su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (2 pergalės) komanda.