,,Kretinga“ sėkmingai pradėjo sezoną

 Spalio 21 d. Kretingos vyrų krepšinio komanda namuose 86:64 [19:13; 23:15; 16:18; 28:18] nugalėjo Kauno ,,Atletas – LSU“ (1 pergalė 1 pralaimėjimas) komandą. Kretingos komanda puikios gynybos ir greitų atakų deka nuo varžovų nutolo jau nuo pirmųjų susitikimo minučių (8 min. 17:4), o antrajame kėlinyje pavyko skirtumą dar labiau padidinti (19 min. 38:22). Į didžiąją pertrauką komandos iškeliavo švieslentėje rodant rezultatą 42:28. Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, Kretingos komanda užtikrintai diktavo rungtynių tempą, neleido varžovams priartėti iki vienženklio skirtumo ir iškovojo įtikinamą pergalę.
 Kretingos ,,Kretinga“: Rytis Zabita (15 atk. kamuolių, 30 naud. balų) 20, Linas Markaitis (19 naud.balų) 15, Aidas Viskontas (16 naud.balų) 14, Linas Jonuška ir Mantas Aukselis po 10, Eimantas Poškus 6, Steponas Markus 5, Gediminas Drungys 4, Kornelijus Stonkus 2, Tautvydas Pėkus, Karolis Tamošauskis ir Edgaras Danys.
    Kauno ,,Atletas – LSU“ komandoje Žygimantas Jocys surinko 17, Mindaugas Motuzas pridėjo 15.

14712904_1190763497664656_9030180631450942242_o Spalio 22 d. Kretingos komanda namų aikštėje 89:84 [19:21; 19:17; 19:17; 32:29] pranoko Kauno VDU (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Susitikimą ir vėl sėkmingiau pradėjo Kretingos komanda, kuri po M. Aukselio tritaškio įgijo 7 taškų persvarą (6 min. 13:6), bet kėlinio pabaigoje kauniečiams pavyko išsiveržti į priekį 19:21. Antrajame ketvirtyje priekyje taip pat buvo Kretingos komanda, bet prieš didžiąją pertrauką varžovams pavyko pasivyti šeimininkus ir išlyginti rezultatą 38:38. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui po A. Viskonto taiklaus tritaškio kretingiškiams pavyko įgyti dviženklę persvarą (26 min. 55:45), bet varžovams kėlinio pabaigoje dar kartą pavyko priartėti prie puolime stabtelėjusių kretingiškių (30 min. 57:55). Įnirtinga ir kieta kova vyko visų rungtynių metu ir nors lemiamame ketvirtyje kretingiškiai toliau pirmavo, varžovai neleido lengviau kvėpuoti ir įgyti didesnės nei 7 taškų persvaros. Vis dėl to kretingiškiams pavyko sėkmingai užbaigti rungtynes ir įsirašyti antrąją pergalę ir išlikti viena iš keturių nepralaimėjusių ekipų.
 Kretingos ,,Kretinga“: Aidas Viskontas (11 rez. perdavimų, 32 naud. balai) 21, Linas Jonuška 19, Mantas Aukselis 15, Linas Markaitis 12, Rytis Zabita (16 atk. 25 naud. balai) 11, Eimantas Poškus 6, Steponas Markus 5, Gediminas Drungys.
 Kauno VDU komandoje 26 taškus surinko Rytis Juknevičius, 17 taškų pridėjo Deividas Petravičius.

kasis-vol2-2-of-8
 Spalio 28 d., Kretinga namuose priims Kuršėnų ,,Grafų baldus – KA Saulė” (2 pralaimėjimai), o spalio 29 komandos laukia išvykos varžybos su Ukmergės ,,Olimpu” (1 pergalė 1 pralaimėjimas).