,,Kretinga” reguliarųjį sezoną užbaigė aštuntoje vietoje

Kovo 1 d. Kretingos komanda namuose 65:75 [14:18; 23:12; 20:27; 8:18] nusileido prieš Šilalės ,,Lūšies” (17 pergalių, 13 pralaimėjimų) komandą. Šio susitikimo ketvirtajame ketvirtyje kretingiškiai likus žaisti dvi minutes dar turėjo 10 taškų persvarą (38 min. 54:44), bet Šilalės komanda per likusį laiką panaikino skirtumą ir kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 57:57, paskutinė Kretingos ataka buvo nesėkminga ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimą svečiai pradėjo trimis taikliais tritaškiais ir tos persvaros pakako iškovoti pergalę. Šiose rungtynėse sprendėsi, kuri komanda užiims šeštą vietą reguliariajame sezone.
Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis – 16, Rytis Zabita – 12, Edgaras Danys – 10, Kornelijus Stonkus – 8, Linas Jonuška – 7, Albertas Valiulis- 6, Laurynas Danielius ir Deividas Petravičius po – 3, Tadas Maželis.
Šilalės ,,Lūšis”: Martynas Šeputis – 20, Valdas Undraitis – 19.

Kovo 2 d. kretingiškiai išvykoje 105:76 [21:18; 26:19; 26:14; 32:25] sutriuškino Jonavos ,,Jonavą – II” (30 pralaimėjimų). Po II – jų kėlinių Kretingos komanda turėjo tik 10 taškų persvarą (20 min. 47:37), o visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos ir iškovojo nesunkią pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita – 17, Linas Jonuška ir Tadas Maželis po – 16, Edgaras Danys – 14, Kornelijus Stonkus – 13, Arnas Sabaliauskas – 8, Domininkas Matutis – 5, Laurynas Danielius, Deividas Petravičius, Albertas Valiulis ir Tadas Budrys po – 4.
Jonavos ,,Jonava – II”: Šarūnas Dambrauskas – 16, Ervinas Černis ir Lukas Daugirdas po – 14.

Aštuntfinalyje Kretingos komanda susitiks su Kelmės ,,Kelme”, bet rungtynių datos ir laikas dar nėra oficialiai patvirtinti.