Kretinga pirmą ratą užbaigė II pozicijoje

Dvi pergalės. Kretingos komanda treniruojama Arimanto Mikaločiaus iškovojo dar dvi pergales ir su 11 pergalių ir 4 pralaimėjimais užiima II turnyrinės lentelės poziciją.

Pokytis. Praėjusiame sezone įpusėjus RKL A diviziono kovoms Kretingos komanda turnyrinėje lentelėje buvo šešta, bet šiemet gerokai pagerėjęs žaidimas išvykose leido gerokai pagerinti pozicijas ir nusileisti tik SC ,,Gargždams” bei Kėdainių SC-Nevėžis komandoms.

Jaunimas. Rungtynėse su Jonavos ,,Jonavos – 2″ komanda puikias rungtynes sužaidė jaunieji Kretingos atstovai Kornelijus Stonkus ir Edgaras Danys. K. Stonkus pasiekė geriausią sezono rezultatą surinkamas 25 taškus ir įmesdamas 5 tritaškius bei 28 naudingumo balus, o E. Danys taškų (14), rez. perdavimų (5), per. kamuolių (2), blokų (1) ir naudingumo balų (19). Nemažai laiko aikštėje gavo ir Šarūnas Stankus (15 min.), debiutinius taškus pelnęs Benas Montrimas (11 min.) ir Deivydas Baranauskas (8 min.).

2. 2 vieta turnyrinėje lentelėje po 1 rato bei Kretingos komandoje užima antrąją vietą tarp visų komandų tokiuose grafuose: išprovokuotos pražangos, baudų pataikymo procentas, dvitaškių pataikymo procentas ir pagal įmestų taškų kiekį.

Gruodžio 15 d. kretingiškiai namuose 110:74 [21:22; 33:20; 27:9; 29:23] sutriuškino Jonavos ,,Jonavą – 2″ (1 pergalė, 14 pralaimėjimų). Šį susitikimą geriau pradėjo svečiuose žaidę jonaviškiai, puikiai pataikę iš toli, kėlinio viduryje pirmavo (5 min. 4:15), bet kėlinio pabaigoje kretingiškiai sumažino atsilikimą iki minimalaus. Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę perėmė Kretingos komanda, kuri po E. Danio greitos atakos susikrovė 17 taškų persvarą (17 min. 44:27), o po didžiosios pertraukos skirtumas dėka gero spaudimo ir greitų taškų tapo triuškinamas. Kretingos komanda šiame susitikime fantastiškai atakavo iš dviejų taškų zonos pataikę net 33 metimus iš 39 (84,6 proc.) bei perėmę net 18 kamuolių.
Kretingos ,,Kretinga”: Kornelijus Stonkus (5/6 tritaškiai) – 25, Tadas Maželis (9/9 dvitaškiai, 6 per. kamuoliai) – 21, Martynas Airošius – 16, Edgaras Danys – 14, Linas Jonuška – 12, Aidas Viskontas ir Albertas Valiulis po – 9, Šarūnas Stankus ir Benas Montrimas po – 2, Deivydas Baranauskas.
Jonavos ,,Jonavos – 2″ sėkmingiausiai žaidė Lukas Armonas – 19, Mato Baniulio sąskaitoje 18 taškų.

Gruodžio 16 d. išvykoje 70:53 [22:15; 14:13; 22:10; 12:15] nugalėjo Trakų ,,Trakus” (7 pergalės, 8 pralaimėjimai). Šiose rungtynėse vos aštuoniais žaidėjais besivertusi Kretingos komanda nė karto varžovų nepraleido į priekį ir su kiekvienu kėliniu didino savo pranašumą, o varžovams leido laimėti tik nieko nebelėmusį pskutinį ketvirtį.
Kretingos ,,Kretinga”: Albertas Valiulis – 19, Tadas Maželis (11 atk. kamuolių, 8 rez. perdavimai) – 12, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai) ir Kornelijus Stonkus po – 10, Martynas Airošius – 9, Rytis Zabita – 6, Edgaras Danys – 4.
,,Trakų” gretose Modestas Gauba pelnė 12, Lukas Buitkus 10 taškų.

Antrojo rato kovas Kretingos komanda pradės 2018 metais, sausio 5 d. išvykoje su Plungės ,,Olimpu” (9 pergalės, 6 pralaimėjimai), o sausio 6 d. 16 val. namuose susitiks su Akmenės KKSC ,,Akmenės cementu” (9 pergalės, 5 pralaimėjimai).