Kretinga iškovojo dvi pergales prieš Kauno komandas

Lapkričio 20 d. Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje po pratęsimo 70:68 [13:18; 27:14; 11:9; 11:21; 6:8] palaužė Kauno ,,Atletą – LSU” (3 pergalės, 6 pralaimėjimai). Susitikimą sėkmingiau pradėjo namuose rungtyniavę kauniečiai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 8 taškais (8 min. 8:16), bet kretingiškiai iki kėlinio pabaigos sumažino savo atsilikimą (10 min. 13:18). Sėkmingai antrąjį kėlinį rungtyniavę kretingiškiai gausiai palaikomi susirinkusių Kretingos studentų perėmė iniciatyvą ir baigiantis kėliniui įgijo 8 taškų persvarą (40:32). Kretingiškiai kontroliavo rungtynes iki pat paskutiniųjų susitikimo akimirkų, bet likus 12 sekundžių šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, o paskutinėmis sekundėmis mestas M. Airošiaus tritaškis tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo pabaigoje varžovai dar turėjo galimybę bet L. Polekauskas paskutinės atakos metu sužingsniavo ir kretingiškiai iškovojo dramatišką pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius 21, Rytis Zabita (23 atk. kamuoliai) 12, Linas Jonuška 11, Jurgis Petrauskas ir Mantas Aukselis po 9, Eimantas Poškus 4, Rokas Rakevičius ir Antanas Lapė po 2, Henrikas Lubinas.

20151124

Lapkričio 21 dieną Kretingos komanda namuose 96:49 [29:15; 21:12; 29:9; 17:13] sutriuškino Kauna rajono ,,ASU – Tornado” (9 pralaimėjimai). Šiame susitikime intriga pradėjo mažėti jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet po Lino Jonuškos taiklaus dvitaškio su pražanga įgijo 14 taškų persvarą (10 min. 29:15), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 23 taškai (50:27). Po didžiosios pertraukos Kretingos komanda sėkmingai rungtyniaudami tiek puolime, tiek gynyboje dar labiau nutolo ir iškovojo pergalę didžiausiu skirtumu šiame sezone. Šiame susitikime progų pasireikšti gavo visi 12 komandos žaidėjų.

Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška (4/6 tritaškiai) 21, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) 14, Martynas Airošius ir Jurgis Petrauskas po 13, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis po 8, Eimantas Poškus 7, Antanas Lapė 6, Šarūnas Stankus 4, Henrikas Lubinas 2, Valdas Raudonis.

Artimiausias rungtynes Kretingos komandos žais lapkričio 27 d. išvykoje su Panevėžio rajono ,,Aukštaitija” (1 pergalė, 8 pralaimėjimai), o lapkričio 28 d. namuose 16 val. išbandys jėgas su Biržų ,,Biržais” (4 pergalės, 5 pralaimėjimai).