Kretinga aštuntfinalį pradėjo pergale

Kovo 12 d. Kretingos komanda namuose 82:59 [29:11; 24:19; 14:17; 15:12] nugalėjo Kelmės ,,Kelmę”. Galingai rungtynes pradėję ir puikiai gynyboje dirbę kretingiškiai, jau po pirmojo kėlinio susikrovė 18 taškų persvarą (10 min. 29:11), o antrajame jį dar labiau padidino (20 min. 53:30). Situacija aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, kretingiškiai laikė rungtynių kontrolę savo rankoje ir pasiekė įtikinamą pergalę.
Kretingos ,,Kretinga”: Linas Jonuška (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) – 17, Edgaras Danys (5/6 dvitaškiai, 4 per. kamuoliai, 21 naud. balas) – 15, Domininkas Matutis (12 rez. perdavimų) ir Rytis Zabita (5/7 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 20 naud. balų) po – 10, Tadas Maželis ir Deividas Petravičius po – 8, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus po – 4, Laurynas Danielius ir Albertas Valiulis po – 3, Arnas Sabaliauskas.
Kelmės ,,Kelmė”: Ignas Ramašauskas (12 atk. kamuolių, 8 išprov. pražangos, 30 naud. balų) – 16, Ignas Daukšys – 15, Irmantas Lianzbergas (6 rez. perdavimai, 20 naud. balų) – 12.

Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės bus žaidžiamos kovo 15 d. 19.00 val. išvykoje, o trečiosios, jei prireiks, kovo 18 d. Kretingoje.