Išretinta traumų Kretingos komanda pasirodė skirtingai

BC Kretinga

Lapkričio 25 d. Kretingos komanda namuose 69:61 [28:18; 18:12; 15:12; 8:19] nugalėjo Plungės ,,Olimpą” (8 pergalės, 3 pralaimėjimai) komandą. Kretingos komanda taikliai atakavusi iš toli jau po pirmojo kėlinio susikrovė dviženklį pranašumą (10 min. 28:18), o antrajame kėlinyje toliau sėkmingai rinkusi taškus dar labiau padidino savo persvarą (20 min. 46:30). Besibaigiant trečiajam kėliniui po dar vieno taiklaus L. Markaičio tritaškio kretingiškiai susikrovė rekordinę 22 taškų persvarą (29 min. 61:39), o ketvirtajame kėlinyje pradėjus strigti puolimui varžovai pradėjo artėti, bet kretingiškiai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo dar vieną pergalę. Šiose rungtynėse Kretingos komanda vertėsi be trauma patyrusio naudingiausio komandos žaidėjo R. Zabitos.
Kretingos ,,Kretinga“: Aidas Viskontas (3/4 tritaškiai, 25 naud. balai) 20, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai, 5 per. kamuoliai) 13, Edgaras Danys (6 min. 2/3 tritaškiai, 2 atk. kamuoliai) 8, Linas Markaitis 7, Steponas Markus, Gediminas Drungys ir Mantas Aukselis po 5, Karolis Tamošauskis 4, Eimantas Poškus 2.
Plungės ,,Olimpo” komandai 14 taškų surinko Deividas Rasys, 11 pridėjo Mindaugas Tamušauskas.

24

Lapkričio 26 d. traumų išretinta Kretingos komanda išvykoje 67:76 [18:17; 17:17; 11:23; 21:19] nusileido prieš Kauno rajono ,,Omega“ (8 pergalės, 4 pralaimėjimai). Šiame susitikime varžovų pergalę nulėmė po ilgosios pertraukos surengtas varžovų spurtas 0:15, po kurio varžovai nutolo (23 min. 35:49) ir nors kretingiškiai buvo sumažinę atsilikimą iki 3 taškų (27 min. 46:49) pakovoti dėl pergalės pritrūko jėgų. Prie R. Zabitos traumuotų žaidėjų sąraše prisijungė S. Markus ir M. Aukselis patyrę traumas penktadienio susitikime, o taip pat dėl gripo negalėjo padėti ir jaunieji komandos žaidėjai, todėl vyr. treneris A. Mikaločius buvo priverstas remtis vos 8 sveikais žaidėjais.
Kretingos ,,Kretinga”: Linas Markaitis (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 32 naud. balai) 25, Linas Jonuška 24, Aidas Viskontas (10 atk. kamuolių, 6 rez. perdavimai) ir Eimantas Poškus po 7, Gediminas Drungys ir Kornelijus Stonkus po 2, Karolis Tamošauskis ir Edgaras Danys.
Kauno raj. ,,Omega” komandai Remigijus Sugintas surinko 20 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, jam puikiai talkino Gytis Brazauskas pelnęs 18 taškų, atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rez. perdavimus ir perėmęs 5 kamuolius bei surinkęs 30 naudingumo balų.
Po šio savaitgalio Kretingos krepšininkai su 5 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima VII vietą.

Gruodžio 2 d. Kretingos komanda išvykoje išbandys jėgas su Panevėžio ,,Bangene – Aivera” (5 pergalės, 5 pralaimėjimai), o gruodžio 3 d. 16 val. namuose priims Biržų ,,Biržus” (2 pergalės, 8 pralaimėjimai).