Iki pergalės pritrūko aktyvesnio žaidimo 4-tuose kėliniuose

Lapkričio 22 dieną, penktadienį, išvykoje Kretingos vyrų krepšinio rinktinė nusileido Akmenės KK SC,,Akmenės cemento“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandai 95:78 [26:16, 27:20, 18:29, 24:13]. Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai Akmenės krepšininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio įgiję dviženklę persvarą (10 min. 26:16), o po dviejų kėlinių kėlinių jų pranašumas išaugo iki 17 taškų (20 min. 53:36). Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidusiems kretingiškiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 6 taškų (30 min. 71:65), bet ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė šeimininkai po dar vieno spurto iškovojo pergalę.

2013-11-27

Kretingos ,,Kretinga“: Vaidas Ruzgaila (7/10 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 29 naud. balai) 18, Steponas Markus 17, Gediminas Drungys (9 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 23 naud. balai) 14, Linas Narkus 10, Kęstutis Mačijauskas 8, Valdas Raudonis 5,  Henrikas Lubinas 4, Kęstutis Monkus 2, Juozas Statnickas ir Deividas Kuzavas 0.

Akmenės KK SC,,Akmenės cementas“: Nerijus Mika (41 naud. balas) 27, Laurynas Jacevičius 17, Evaldas Radionovas ir Antanas Bertašius po 14, Andrius Povilaitis 12, Deividas Kibildis 4, Vidmantas Kačiuška, Rimgaudas Dainius ir Rokas Milašiūnas po 2, Mantas Šidlauskas 1, Mantas Košelis 0.

Lapkričio 23 dieną, šeštadienį kretingiškiai išbandė jėgas su 3 turnyrinės lentelės vietoje žengiančiais Kuršėnų ,,Granulta – Grafų baldais“ (8 pergalės, 2 pralaimėjimai) ir namuose pralaimėjo 69:79 [17:19, 20:20, 15:22, 17:18]. Rungtynes geriau pradėjo kuršėniškiai, bet kėlinio pabaigoje po 8 iš eilės Valdo Raudonio taškų kretingiškiai sumažino savo atsilikimą iki minimalaus (10 min. 17:18). Antrajame kėlinyje aikštėje ir toliau vyko permaininga kova, svečiams kėlinio viduryje pavyko įgyti 7 taškų pranašumą (14 min. 22:29), o po Gedimino Drungio dvitaškio rezultatas buvo lygus (19 min. 37:37), bet nesugebėjus apsiginti nuo paskutinės Gintaro Kukanausko atakos šeimininkai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 2 taškų deficitą (20 min. 37:39). Po pertraukos svečiai truktelėjo į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą (30 min. 49:59), o ketvirtajame kėlinyje pasiekė ir 16 taškų skirtumą (35 min. 52:68), bet dėl išnaudoto pražangų limito aikštę palikus pagrindiniams varžovų komandos žaidėjams kretingiškiai kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą, bet netaiklūs tritaškiai neleido pakovoti dėl pergalės

Kretingos ,,Kretinga“: Gediminas Drungys (4 rez. perdavimai) 17, Steponas Markus ir Kęstutis Mačijauskas po 13, Valdas Raudonis 11, Linas Narkus (10 atk. kamuolių) 8, Juozas Statnickas 5,  Vaidas Ruzgaila 2, Kęstutis Monkus, Henrikas Lubinas ir Ramūnas Strazdauskas 0.

Kuršėnų ,,Granulta – Grafų baldai“: Nerijus Keleras 24, Gintaras Kukanauskas 14, Mindaugas Kumpis 13, Aras Pupšys 9, Matas Damkus 8, Dovydas Valentėlis 7, Nerijus Daunoravičius 4, Edvinas Grikšas ir Mantas Jankaitis 0.

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, 18.00 val. Kretingos komanda namuose susikaus su Panevėžio ,,Bangene-Aivera“ (3 pergalės, 7 pralaimėjimai), o lapkričio 30 dieną, šeštadienį išvykoje išbandys jėgas prieš Kauno ,,United-Radijas tau“ (4 pergalės, 6 pralaimėjimai).