GEGUŽĖS MĖNESIO INTERVIU: komandos jauniausias žaidėjas Henrikas Lubinas

BC Kretinga

Gegužės mėnesį, tradicine tapusioje rubrikoje, siūlome susipažinti su dar vienu komandos naujoku ir jauniausiu komandos žaidėju Henriku Lubinu. Žaidėjas prisiminė savo pažinties su krepšiniu pradžią, pasidalino mintimis apie vyrų krepšinį ir šį RKL sezoną. Henrikas šį sezoną rezultatyviausias rungtynes sužaidė prieš RKL čempionų komanda KK „Trakai“, kuriai įmetė 9 taškus. Aikštėje pasirodė net 21 varžybose, vidutiniškai praleisdavęs po 8 min. aikštėje.  

   – Kada pradėjai lankyti krepšinio treniruotes, kas buvo pirmasis treneris?

  – Pradėjau lankyti būdamas atrodo 10 metų, bet po to perėjau į futbolą, ir kiek pamenu tada mąsčiau ką lankyti: krepšini ar futbolą, bet noras žaisti krepšinį nugalėjo. O pirmasis treneris buvo Rimvydas Joneckis.

  – Ką tau davė šis sezonas Kretingos komandoje?

  – Davė didesnį suvokimą apie pati žaidimą, ne tik bėgti ir mesti, bet ir žaisti komandinį krepšinį, nes daugiau visados žaisdavau tarp savo amžiau individualiau, nes to reikalaudavo treneris.

  – Ar kaip naujokas ir jauniausias komandos narys turėjai kažkokių pareigų?

  – Labai geras klausimas. Buvo viena tokia pareiga, kartais tekdavo ir vandenį atnešti komandos draugams ir taip ko prinešti greitai. O taip tai iš rimtesnių dalykų, neturėjau tų labai rimtų pareigų.

  – Šį sezoną buvai vienas iš jauniausių RKL žaidėjų, ar sunku žaisti prieš vyrus? Kuriose srityse jautiesi labiausiai sustiprėjęs?

  – Taip sunku žaisti, prieš vyrus yra žaisti labai sunku, man trūksta fizinės jėgos, bei žaidžiant prieš savo pozicijos žaidejus labai trūkdavo staigumo bei kartais ir greitumo, bet su laiku dirbsiu ir bandysiu įgauti šių dalykų. O sustiprėjęs labiausiai jaučiuosi gynyboje, nes mano žaidybinis laikas buvo trumpas, tai kai įbėgdavau į aikštelę, visas jegas atiduodavau ginantis.

  – Ar esi patenkintas trenerio Arimanto Mikaločiaus pasitikėjimu tavimi?

  – Taip esu patenkintas, visgi pirmas sezonas RKL‘E, treneris tikrai suteikė daug laiko žaisti, kaip jauniausiam komandos žaidėjui. 

2013-05-08

    – Kuris susitikimas šį sezoną įsiminė labiausiai, ar prieš pirmąjį pasirodymą aikštelėje ,,nedrebėjo kinkos“?

    – Šį sezoną įsiminė labiausiai susitikimas su Telšiais, nes buvo pasiekta labai sunki ir svarbi pergalė, prieš tikrai stiprų varžovą. Taip tikrai ,,kinkos drebėjo‘‘ jaudulys buvo labai didelis (red. Henrikas debiutavo rungtynėse su Klaipėdos LCC komanda, kuriose komanda patyrė pralaimėjimą 1 tašku).

  – Kokius tikslus prieš sezoną kėlei pats sau?

  – Tiesiog išlikti komandos dvyliktuke ir išnaudoti savo minutes aikštėje kiek įmanoma, kitokių tikslų ir neturėjau.

  – Kokie tavo tikslai susieti su krepšiniu ateityje?

  – Stengsiuos tobulėti ir sunkiai treniruotis, bei bandyti ateityje patekti į aukštesnę lygą.

  – Ar liksi Kretingos komandoje kitą sezoną?

  – Žiūrėsim kaip čia, jeigu treneriui būsiu reikalingas tai savaime aišku, kad liksiu.

Parengė Tomas Kubilius

1 Response

Leave a Reply