G. Sirutavičius baudos metimu išplėšė dramatišką „Atleto“ pergalę

Gytis Sirutavičius likus 2 sekundėms stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė abu baudų metimus, o Kauno r. „Atletas“ (8-12) išplėšė dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 78:77 (13:18, 20:19, 24:21, 21:19) paskutinėmis sekundėmis paguldė „Kretingą-VR Servisas“ (8-13) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Atletas“ turėjo 7 taškų persvarą (74:67), tačiau likus 12 sekundžių iki mačo pabaigos Edgaras Danys persvėrė rezultatą Kretingos ekipos naudai (77:76). Tiksint paskutinėms dviem sekundėms G. Sirutavičius prieš Martyną Mažeiką išprovokavo pražangą ir šaltakraujiškai sumetęs baudas nulėmė „Atleto“ triumfą. Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 11 taškų (2/5 dvit., 0/2 trit., 7/10 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Medas Kuprijanovas, per 33 minutes pelnęs 13 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų. Kretingos komandai Edgaras Danys per 33 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (1/8 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.) ir Edgaras Danys (2/7 dvit., 2/4 trit., 6 rez. perd.) po 14, Oleksandras Misiatsas 13 (3/3 trit.), Mantvydas Žukauskas 10 (6 atk. kam.), Modestas Jurkaitis 9 (5 atk. kam., 3 per. kam., 8 kld.), Raidas Nacius 8 (5 atk. kam.).

„Atletas“: Medas Kuprijanovas (3/8 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/7 trit., 7 atk. kam.) po 13, Gytis Sirutavičius 12 (2/4 trit.), Karolis Babkauskas (2/8 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.) ir Tomas Balčiūnas (7/10 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Deividas Sabeckis 10 (2/5 trit., 6 rez. perd., 5 kld.).