Finale žais Virusas, o kitame pusfinalyje susikaus Sanpola-Baltija su KK Riflis

2016 m. rugpjūčio 12 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos paskutinės ketvirtfinalio varžybos bei pirmos pusfinalio varžybos. Paskutiniame ketvirtfinalyje susitiko KK „Riflis“ prieš „Bikap“ komanda, o pirmajame pusfinalyje susitiko „Virusas“ prieš „Buivolų“ komanda.

Paskutiniame ketvirtfinalyje susitiko „Bikap“ ir KK ‚Riflio“ komandos, kurios kovojo dėl patekimo į pusfinalį. Pirmąjį kėlinį labai gerai pradėjo KK „Riflis“ komanda, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 20-7. Antrajame kėlinyje KK „riflis“ sustojo puolime ir sunkiai sekėsi rinkti taškus, tuo pasinaudoję „Bikap“ komanda laimi kėlinį 13-6. Trečiajame kėlinyje įvyko varžybų lūžis, kai KK „Riflis“ komanda laimi kėlinį 24-10. Ketvirtajame kėlinyje „Bikap“ komanda bando kovoti iki galo, nors ir laimi kėlinį 17-16, bet pergalę švenčia KK „Riflis“ komanda, kuri patenka į pusfinalį, kuriame kovos su „Sanpolos-Baltijos“ komanda.
„Bikap“ 47 – 66 KK „Riflis“
    Rezultatyviausi „Bikap“ žaidėjai: Aurelijus Baltrimas – 13 tšk., Aidas Viskontas – 11 tšk., Julius Paulauskas – 8 tšk., Edvinas Patamsis – 6 tšk., Artūras Girdenis – 3 tšk., Sigitas Abrutis 2 tšk., Mindaugas Reinikis – 1 tšk.
    Rezultatyviausi KK „Riflis“ žaidėjai: Matas Budrys – 28 tšk., Tomas Račkus – 16 tšk., Juozas Statnickas – 8 tšk., Andrius Aurila – 7 tšk., Antanas Stonkus – 3 tšk., Klaudijus Anužis – 2 tšk., Marius Jurkus – 1 tšk.

Antrose varžybose buvo sužaistas pirmasis pusfinalis, kuriame susikovė praeitų metų finalininkai „Buivolai“ su „Viruso“ komanda. Kaip ir tikėtina varžybos prasidėjo labai atkakliai ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 18-18. Antrajame kėlinyje vyko lygi dvikova, kol antrojo kėlinio antroje pusėje „Buivolų“ komanda spurtavo 10-0 ir kėlinį laimėjo 20-9. Trečiasis kėlinys prasidėjo „Viruso“ komandos spurtu 9-0. „Buivolų“ komandos žaidėjai rinko kvailas pražangas prieš „Viruso“ komandos lyderį Aurimą Urboną, kuris trečiajame kėlinyje įmeta 7 baudas iš eilės bei padeda komandai laimėti kėlinį 26-11. Ketvirtajame kėlinyje vyko įtemptos varžybos, kai liko žaisti 20 sek., „Viruso“ komanda pirmavo 63-60. Taigi „Viruso“ komandai likus atakai kelios sekundės, „Viruso“ žaidėjas Aurimas Urbonas nulemia varžybų baigtį, pataikydamas tolimą metimą. „Buivolų“ komanda atsako tik dviem taškais ir „Virusas“ patenka į A taurės finalą.

13987314_1210552342300118_330711637_o

„Virusas“ 66 – 62 „Buivolai“
    Rezultatyviausi „Virusas“ žaidėjai: Aurimas Urbonas – 23 tšk., Povilas Šakinis – 19 tšk., Raimundas Jucys – 8 tšk., Remigijus Turskis ir Mantas Karpas po 6 tšk., Salvijus Stonkus – 1 tšk.
    Rezultatyviausi „Buivolai“ žaidėjai: Linas Markaitis ir Julius Paulauskas po 19 tšk., Valdas Raudonis – 9 tšk., Sigitas Einikis – 7 tšk., Eimantas Kupšys – 6 tšk., Aurimas Daugėla – 1 tšk.

Dėkojame „Bikap” komandai, kad dalyvavo 2016 m. lauko A taurės čempionate.