Dvi svarbios pergalės prieš turnyrinės lentelės kaimynus

Lapkričio 28 dieną, Kretingos vyrų krepšinio rinktinė 82:76 [30:18; 21:18; 15:17; 16:23] nugalėjo Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos –  2“ (4 pergalės, 7 pralaimėjimai) komandą ir iškovojo pirmąją šio sezono pergalę išvykoje. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai atakavę ir net 14 iš 18 dvitaškių (77,8 proc.) pataikę kretingiškiai iš karto įgijo dviženklę persvarą, o į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 15 taškų. Trečiajame kėlinyje, po Domanto Šimaičio dvitaškio, kretingiškiai įgijo didžiausią 20 taškų persvarą (26 min. 64:44), bet 10 minučių atkarpą pralaimėjo 8:27 ir išvaistė persvarą iki minimalios72:71 (36 min.). Vis dėl to kretingiškiai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę.

2014-12-01

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Domantas Šimaitis (6/8 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai) 28, Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai) 14, Steponas Markus 9, Gediminas Drungys ir Jurgis Petrauskas po 7, Linas Jonuška 6, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių) 5, Valdas Raudonis 4, Mindaugas Lukauskas 2.

Marijampoliečių gretose išsiskyrė 27 taškus pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Arūnas Giedraitis; 18 Vytautas Vaikšnys; 16 Tomas Mušenkovas.

Lapkričio 29 dieną, kretingiškiai namuose 85:65 [15:13; 20:15; 28:20; 22:17] sutriuškino Biržų ,,Rinkuškių alus” (6 pergalės, 5 pralaimėjimai) komandą. Rungtynes namuose kretingiškiai pradėjo sėkmingai, ir antrojo kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų persvarą (20 min. 35:28). Dar sėkmingiau vieną po kito tritaškius į varžovų krepšį siuntę kretingiškiai sužadė antrąją rungtynių dalį ir įgijo dviženklę persvarą, kurią per likusį laiką padidino iki triuškinamos.

Šiame susitikime ,,Kretingos” krepšininkai į varžovų krepšį įmetė netgi 13 tritaškių ir pasiekė geriausią savo šio sezono rezultatą. Atkakli kova šiame susitikime vyko tik pirmuosiuose dviejuose kėliniuose, o po didžiosios pertraukos dviženklį pranašumą įgiję šeimininkai jo nebeišvaistė ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (6/6 dvitaškiai) 28, Domantas Šimaitis 23, Jurgis Petrauskas (3/3 tritaškiai) 9, Linas Jonuška 8, Rytis Zabita (16 atk. kamuolių) 6, Gediminas Drungys (6 rez. perdavimai) 5, Steponas Markus 4, Valdas Raudonis  2, Ramūnas Strazdauskas taškų nepelnė.

Biržų komandoje daugiausiai taškų pelnė: Edvinas Dubauskas 26; Tomas Vinciūnas 16.

Gruodžio 6 dieną, Kretingos krepšininkai išvykoje rungtyniaus prieš Kauno ,,Sabonio KC” (1 pergalė, 10 pralaimėjimų) komandą.