Du ,,Kretingos“ pralaimėjimai turnyrinės lentelės kaimynams

Gruodžio 7 d. Kretingos komanda namuose 83:91 [15:19; 23:20; 20:25; 25:27] neprilygo Plungės ,,Olimpui“ (10 pergalių, 2 pralaimėjimai). Žemaitijos derbyje lygi kova vyko tris kėlinius, nors didžiąją rungtynių dalį priekyje ir buvo Plungės ,,Olimpas“. Prasidėjus lemiama kėliniui komandas skyrė tik 1 taškas (32 min. 63:64), bet tada plungiškiai laimėjo 4 minučių atkarpą 0:12 ir nutolo nuo Kretingos (36 min. 63:76). Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei kretingiškiai priartėjo iki 6 taškų, bet pergalės iškovoti nebepavyko.
Kretingos ,,Kretingai“: Rytis Zabita (11/13 dvitaškių, 29 naud. balai) – 23, Domininkas Matutis (3/6 tritaškiai) – 21, Kornelijus Stonkus (2/3 tritaškiai, 8 išpr. pražangos) – 12, Edgaras Danys – 11, Linas Jonuška ir Albertas Valiulis po – 5, Deividas Petravičius – 4, Tadas Maželis – 2.
Plungės ,,Olimpas“: Modestas Jurkaitis (9/11 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 30 naud. balų) – 23, Dovydas Daubaris (2/3 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 18.

Gruodžio 8 d. išvykoje kretingiškiai 63:95 [19:27; 13:24; 16:24; 15:20] neatsilaikė ir prieš Kauno rajono ,,Omegą“ (10 pergalių, 2 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai nuo varžovų pradėjo atsilikinėti nuo pat susitikimo pradžios; po dviejų kėlinių komandas skyrė 19 taškų (20 min. 32:51), o po didžiosios pertraukos varžovai dar labiau nutolo ir privertė Kretingos komandą patirti didžiausią pralaimėjimą šiame sezone.
Kretingos ,,Kretinga“: Edgaras Danys – 17, Albertas Valiulis – 10, Linas Jonuška – 9, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus (8 atk. kamuoliai) po – 7, Domininkas Matutis – 5, Tadas Maželis – 4, Rytis Zabita (13 atk. kamuolių) ir Deividas Petravičius po – 2.
Kauno rajono ,,Omega“: Ignas Ryla (8/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 10 atk. kamuolių, 5 rez. perdavimai, 2 blokai, 42 naud. balai) – 27, Steponas Markus (8/11 dvitaškiai) – 19.

Sužaidus 12 turų Kretingos komanda su 8 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais dalijasi IV-V vietas. Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais gruodžio 15 d. išvykoje prieš Biržų ,,Biržus – KKSC“ (5 pergalės, 7 pralaimėjimai).