Debiutui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besiruošianti Kretingos „Kretinga“ komanda išsaugojo savo vyriausiąjį trenerį ir paskelbė klubo personalą

BC Kretinga

Debiutui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) besiruošianti Kretingos „Kretinga“ komanda išsaugojo savo vyriausiąjį trenerį ir pristato savo klubo štabą, kurie darbuosis 2021-2022 m. NKL sezone. Primename, kad komanda šiemet visas rungtynes žais išvykose.

Labai norime pasidžiaugti išsaugoję kretingiškį vyr. trenerį Arimantą Mikaločių, kurio treniruojama komanda iškovojo pergalę Regionų krepšinio lygoje (RKL). Treneris komandoje jau dirba nuo 2011 metų. Vyr. trenerio karštas emocijas padės valdyti Andrius Steponaitis, kuris 2020/2021 m. sezone darbavosi „VKKM – Neptūnas“ (RKL) komandos vyr. trenerio asistentu. Andrius komandoje atliks vyr. trenerio asistento pareigas. Taip pat komandą papildė fizinio rengimo treneris Ričardas Meškys ir kineziterapeutė Evelina Šapaitė, kurie yra dirbę Klaipėdos „Neptūno“ sistemoje. Komandos vadovu tapo praėjusio sezono komandos vadybininkas Valentinas Rumiancevas.

Šiuo metu komanda neturi sutarčių su žaidėjais, tačiau yra aktyviai vedamos derybos ir apie naujausius įvykius pranešime jau netrukus.

Parengė BC Kretinga