„Daikros“ ir „Garso impulso“ komandų pergalės

2017 m. liepos 11 d. Kretingos centriniame stadione buvo sužaistos dar dvi lauko 5 prieš 5 krepšinio varžybos. Jose susitiko „Už pervažos“ ir „Daikra“ komandos bei „Garso impulso“ ir „Žemaičiai“ komandos.

Pirmosiose varžybose susitiko „Už pervažos“ ir „Daikros“ komandos. Pirmasis kėlinys vyko labai atsargiai, nes oro sąlygos nebuvo pačios geriausios, aikštelėje buvo vandens, tai žaidimas buvo paremtas tolimais metimais, kurių abi komandos įmetė net 5. Po pirmojo kėlinio 15-12 pirmavo „Daikros“ komanda. Antrajame kėlinyje ir toliau dominavo gynybinis krepšinis, kurį 10-6 laimėjo „Daikros“ komanda. Trečiajame kėlinyje „Už pervažos“ komandai visus taškus rinko Giedrius Vasys, bet tai nepadėjo laimėti kėlinio, kurį ir vėl 18-11 laimėjo „Daikros“ komanda. Ketvirtasis kėlinys, kuri neįtakojo rezultato pasibaigė lygiai 11-1 ir taip jau trečiąją pergalę iškovojo „Daikros“ komanda.
„Už pervažos“ 40 – 59 „Daikra“
Rezultatyviausi „Už pervažos“ žaidėjai: Giedrius Vasys – 25 tšk., Donatas Aniulis – 9 tšk., Gvidas Šeštokas – 5 tšk., Tadas Kniukšta – 2 tšk.
Rezultatyviausi „Daikra“ žaidėjai: Mindaugas Norvaišas – 14 tšk., Laimonas Remeikis – 13 tšk., Mantvydas Ramonas – 12 tšk., Motiejus Syminas – 8 tšk., Martynas Macas – 7 tšk., Mantas Valčiukas – 4 tšk., Justas Grikštas – 1 tšk.

Antrose varžybose susitiko be pralaimėjimų žengianti „Garso impulso“ komanda su „Žemaičių“ komanda. Varžybos prasidėjo „Garso impulso“ komandos spurtu 8-0, bet po to „Žemaičių“ komanda sugebėjo atsitiesti, be kėlinį vis tiek laimėjo „Garso impulso“ komanda 14-9. Antrajame kėlinyje vyko lygi kova, abejoms komandoms niekaip nepavyko įmesti nė vieno tolimo metimo ir po dviejų kėlinių 29-22 pirmavo „Garso impulso“ komanda. Trečiajame kėlinyje „Garso impulso“ komandos žaidėjas Tomas Domarkas įmeta pirmąjį varžybų tritaškį, kuris leidžia komandai po trijų kėlinių pirmauti 50-33. Ketvirtasis kėlinys tampa formalumas, o juos užtikrintai tvarko jauniausias turnyro žaidėjas Gustas Kučinskas („Garso impulsas“, 11 m.), kuris įmeta dvitaškį, o jo komanda laimi jau trečias varžybas iš eilės.
„Garso impulsas“ 67 – 49 „Žemaičiai“
Rezultatyviausi „Garso impulsas“ žaidėjai: Ovidijus Kaminskis – 18 tšk., Gediminas Jakštas – 12 tšk., Tomas Domarkas – 11 tšk., Mantas Kazonas – 8 tšk., Žilvinas Kubilius – 6 tšk., Vytautas Danys – 3 tšk., Ignas Razutis – 4 tšk., Gustas Kučinskas ir Julius Paulauskas po 2 tšk.
Rezultatyviausi „Žemaičiai“ žaidėjai: Andrius Šiaulys – 15 tšk., Benas Montrimas, Andrius Brazdeikis ir Marius Lieškūnas po 6 tšk., Mantas Lieškūnas, Einaras Zinys ir Nerijus Galdikas po 4 tšk.