C. Boydo ir Š. Kulevičiaus tandemas padėjo „Delikatesui“ įveikti Kretingos ekipą

BC Kretinga

Joniškio „Delikatesas“ (8-11) iškovojo antrąją pergalę iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse. Žilvino Petraičio auklėtiniai namie 86:80 (24:20, 19:22, 17:22, 26:16) nugalėjo „Kretingos-VR Servisas“ (7-12) krepšininkus. Antrajame kėlinyje „Delikatesas“ turėjo 11 taškų persvarą (34:23), tačiau kretingiškiai spurtavo ir po Martyno Mažeikos baudų metimų perėmė iniciatyvą (40:39).

Po ilgosios pertraukos nė vienai iš komandų nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo, todėl viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus 23 sek. iki mačo pabaigos M. Mažeika mažino svečių iš Kretingos atsilikimą iki 4 taškų (80:84). Vis tik netrukus Fernando Salsamendi sumetė baudų metimus, Maksymo Lutsenko ir Oleksandro Misiatso tritaškiai skriejo pro šalį, o Joniškio ekipa galiausiai triumfavo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Corey Boydas, per 31 minutę pelnęs 22 taškus (10/15 dvit., 0/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų. Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Povilas Gaidys, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 14 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

Kretingos komandai M. Mažeika per 35 minutes pelnė 26 taškus (5/6 dvit., 2/9 trit., 10/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika 26 (5/6 dvit., 2/9 trit., 10/11 baud., 5 rez. perd., 3 per. kam., 35 naud.), Rytis Zabita 12 (6/12 dvit., 10 atk. kam.), Maksymas Lutsenko 10 (2/9 dvit., 1/9 trit.), Mantvydas Žukauskas 9, Modestas Jurkaitis (6 atk. kam., 4 kld.) ir Oleksandras Misiatsas (2/5 trit.) po 8.

„Delikatesas“: Corey Boydas 22 (10/15 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Šarūnas Kulevičius 20 (5/8 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Fernando Salsamendi 16 (4/5 trit.), Povilas Gaidys 14 (5/5 baud., 14 atk. kam., 28 naud.).