Be komandos kapitono G. Drungio nepavyko iškovoti pergalių.

Lapkričio 8 dieną, penktadienį Kretingos komanda išvykoje susigrūmė su vienintele RKL A divizione nepralaimėjusia Tauragės KK ,,Taurage” komanda (6-0) ir nusileido jai triuškinamu rezultatu 103:40 [29:13, 25:5, 27:9, 22:13]. Šiose varžybose Kretingos komanda vertėsi be dviejų starto penketo žaidėjų: komandos kapitono Gedimino Drungio ir vidurio puolėjo Lino Narkaus, tačiau pirmą kartą šį sezoną savo sudėtyje turėjo komandos veteraną Ramūną Strazdauską. Šiose rungtynėse kretingiškių padėtis komplikavosi jau 11-ąją minutę, kai šeimininkai po taiklaus T. Rapolavičiaus dvitaškio įgijo 20 taškų persvarą (11 min. 33:13), o į didžiąją pertrauką komandos išėjo telšiškiams turint 35 taškų persvarą (20 min. 52:17). Po didžiosios pertraukos Kretingos komandos treneriai nusprendė patausoti, kai kuriuos žaidėjus svarbiam šeštadienio susitikimui prieš Kauno ,,Sabonio KC” komandą, o skirtumas ir toliau augo.

2013-11-12

Kretingos ,,Kretinga”: Steponas Markus (6 atk. kamuoliai) 16, Henrikas Lubinas 6, Ramūnas Strazdauskas 5, Tomas Lenkimas (6 atk. kamuoliai) ir Valdas Raudonis po 3, Vaidas Ruzgaila, Kęstutis Mačijauskas ir Vilius Stonkus po 2, Kęstutis Monkus 1, Juozas Statnickas 0.

Tauragės KK ,,Tauragė“: Paulius Žurna 17, Mantas Tomaševičius (29 naud. balai), Janas Jurgo ir Liudas Radavičius po 15, Vilius Gedminas 12, Tadas Rapolavičius 10, Vytautas Padgureckas 9, Paulius Gedminas ir Edvardas Žemgulis po 3, Tomas Krivonosovas (12 rez. perdavimų) ir Dilanas Švaistys po 2.

Lapkričio 9 dieną, šeštadienį, Kretingos komanda namuose nusileido ir Kauno ,,Sabončio KC“ (2-4) krepšininkams 70:85 [24:15, 12:21, 15:21, 19:28]. Šiame susitikime kretingiškiai nuo pradžių išsiveržė į priekį, baigiantis pirmajam kėliniui pavyko įgyti 9 taškų persvarą (10 min. 24-15). Antrojo kėlinio viduryje Kretingos komandai pavyko įgyti rekordinę 15 tašų persvarą (14 min. 32:17), vis tik iki pertraukos taikliai iš toli atakavę kauniečiai sugebėjo rezultatą išlyginti ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant lygiam rezultatui 36:36. Trečiajame kėlinyje kretingiškiai atsidūrė besivejančių vaidmenyje, o po paskutinėmis kėlinio sekundėmis pelnyto taiklaus tolimo metimo svečiai įgijo ir didžiausią 6 taškų persvarą (30 min. 51:57). Ketvirtajame kėlinyje prasta gynyba neleido pagalvoti apie pergale ir buvo patirtas skaudus pralaimėjimas. Šiame susitikime komandai vis dar negalėjo padėti Gedimnas Drungys, traumą penktadienio varžybose patyręs Ramūnas Strazdauskas, o taip pat ketvirtojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė ir į aikštelę nebegrįžo Vaidas Ruzgaila.

Kretingos ,,Kretinga”: Kęstutis Mačijauskas (8 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) 20, Steponas Markus (7 atk. kamuoliai) 15, Linas Narkus (8 atk. kamuoliai) 12, Vaidas Ruzgaila (8 atk. kamuoliai) 10, Kęstutis Monkus (4 per. kamuoliai) 9, Henrikas Lubinas 4, Valdas Raudonis, Simonas Mažionis ir Tomas Lenkimas 0.

Kauno ,,Sabonio KC“: Raimundas Žuklevičius (6 rez. perdavimai, 24 naud. balai) 22, Kristupas Žemaitis (6 per. kamuoliai) 15, Martynas Sajus (7 blokai, 25 naud. balai) ir Justas Vazalis (4/6 tritaškiai) po 14, Mintautas Bulanovas  8, Tomas Auruškevičius ir Juozas Petkus po 6, Jonas Lekšas ir Aurimas Tverijonas 0.

Lapkričio 15 dieną, penktadienį, Kretingos komanda namuose, 16:00 susigrums su Klaipėdos Tarptautinio universiteto krepšininkais [4-2], o lapkričio 16 dieną komandos laukia išvykos rungtynės prieš Telšių ,,Telšius“ [3-3].