BC Kretingai pergalių pasiekti nepavyko

BC Kretinga

Sausio 27 d. Kretingos komanda pradėjo antrojo etapo kovas, pirmosiose rungtynėse, išvykoje 52:81 [8:23; 12:23; 13:20; 19:15] nesugebėjo rimčiau pasipriešinti turnyrinės lentelės kaimynams ,,Mažeikiams“ (9 pergalės, 19 pralaimėjimų). Mažeikiškiai galingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmo kėlinio susikrovė 15 taškų persvarą, kurią be didesnių svyravimų sugebėjo išlaikyti visų rungtynių metu, o kretingiškiams pavyko laimėti tik paskutinį kėlinį, bet tai galutinio rezultato nebeįtakojo. Kretingiškiai krepšį atakavo 35 proc. taiklumu ir prarado 21 kamuolį.

Kretingos „Kretinga“: Domininkas Matutis – 11, Rokas Šimkevičius –  9, Edgaras Preibys – 7, Rytis Zabita ir Eimantas Žilius po – 6, Vytautas Jakubaitis ir Spencer‘is Mitchell‘as po – 4, Aidas Viskontas – 3, Mintautas Mockus – 2.

„Mažeikiai“: Medas Kuprijanovas (4/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4 per. kamuoliai) – 19, Karolis Babušis (6/7 dvitaškiai) – 16, Modestas Žaunieriūnas (2/4 tritaškiai) – 11, Jonas Paukštė (4/6 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių) ir Mindaugas Motuzas (2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) po – 8.

Sausio 29 d. Kretingos komanda 72:82 [23:19; 15:24; 16:20; 18:19] nusileido ir prieš Joniškio ,,Delikateso“ (6 pergalės, 22 pralaimėjimai) komandą ir užfiksavo penktąjį pralaimėjimą iš eilės. Permainingai vykusiose rungtynėse varžovai dviženklį skirtumą įgijo po didžiosios pertraukos (40:50), bet ketvirtajame kėlinyje kretingiškiai surengė sėkmingą atkarpą ir komandas skyrė jau tik 2 taškai (66:68); per pusę likusio kėlinio kretingiškiai pelnė viso labo 6 taškus ir atstatė dviženklę persvarą. Savo ruožtu varžovai nutraukė užsitęsusią net 12 pralaimėjimų iš eilės seriją. Po šių pralaimėjimų ,,Kretingos“ komandą turinčia 8 pergales ir 20 pralaimėjimų pavijo ir Vilniaus ,,Perlas Energija“, o dabar šios komandos sostinėje vasario 3 žais artimiausias rungtynes.

Kretingos „Kretinga“: Aidas Viskontas (4/8 dvitaškiai,5/6 baudos, 5 rez. perdavimai) – 19, Eimantas Žilius (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai) – 16, Domininkas Matutis – 12, Spenser‘is Mitchell‘as – 9, Edgaras Preibys – 7, Rytis Zabita (7 atk. kamuoliai) – 5, Rokas Šimkevičius – 4, Mintautas Mockus.

Joni6kio „Delikatesas“: Donnell‘is Cegers‘as (9/14 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 19, Arūnas Rimkus (3/4 tritaškiai) – 16, Žilvinas Petraitis (2/4 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) ir Valerijus Anisimovas (4/8 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) po – 11, Martynas Tamulevičius (4/8 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 3 blokai) – 10.