BC Kretinga užbaigė reguliarųjį sezoną

Vasario 28 d. Kretingos komanda namuose 101:84 [19:13; 27:26; 23:21; 32:24] nugalėjo Vilniaus ,,Steką – Rivilę” (13 pergalių, 17 pralaimėjimų). Šiame susitikime kretingiškiai nepralaimėjo nė vieno kėlinio ir didžiąją rungtynių dalį pirmavo 8-10 taškų persvarą ir ją labiau padidino tik paskutiniame kėlinyje.

Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita (12/19 dvitaškiai, 7 rez. perdavimai, 26 atk. kamuoliai, 55 naud. balai) – 27, Tadas Maželis (7/7 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 6 per. kamuoliai) ir Domininkas Matutis (6 rez. perdavimai) – po 15, Kornelijus Stonkus 7 rez. perdavimai) ir Mantas Aukselis po – 13, Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – 9, Rokas Nikitinas – 5, Linas Jonuška – 4.

Vilniaus ,,Stekas – Rivile”: Lukas Pivoriūnas 25, Remigijus Sugintas 23.

Vasario 29 d. Kretingos ,,Kretinga” namuose 86:80 [20:16; 25:29; 16:18; 25:17] Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu (11 pergalių, 19 pralaimėjimų). Susitikimą sėkmingiau pradėjo Kretingos komanda, kuri po pirmo kėlinio turėjo 4 taškų persvarą (10 min. 20:16), bet po antro kėlinio Klaipėdos LCC pavyko išlyginti rezultatą – 45:45. Trečiajame kėlinyje jau svečiai perėmė iniciatyvą ir besibaigiant trečiajam kėliniui turėjo 7 taškų persvarą (27 min. 50:57). Paskutiniame ketvirtyje jau Kretingos komandai pavyko perimti iniciatyvą ir priešpaskutinę minutę susikrauti 7 taškų persvarą (82:75), likus žaisti 10 sekudžių varžovų gynėjas Domantas Strikulys pataikė iš toli (84:80), bet po Kretingos minutės pertraukėlės prie baudų metimo linijos stojęs Rokas Šimkevičius neklydo ir įtvirtino Kretingos komandos pergalę.

Kretingos ,,Kretinga”: Rytis Zabita (8/11 dvitaškiai, 8 atk. kamuolių, 27 naud. balai) ir Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai, 24 naud. balai) po – 18, Mantas Aukselis – 11, Kornelijus Stonkus (7 rez. perdavimai) ir Tadas Maželis po – 10, Karolis Opulskis – 7, Domininkas Matutis (6 rez. perdavimai) – 6, Linas Jonuška – 4, Rokas Nikitinas (7 atk. kamuoliai) – 2.

Klaipėdos LCC: Domantas Strikulys – 19, Ginas Mulevičius ir Ernestas Jaškus po – 15.

Po šių pergalių Kretingos komanda sugebėjo pakilti į septintą turnyro lentelės poziciją ir aštunfinalyje iki 3 pergalių kovos su Akmenės ,,Patriots – Cementas” komanda. Pirmosios rungtynės jau šiandien 19 val. namuose.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Paskutinės reguliaraus sezono rungtynės, mums buvo svarbios dėl aukštesnės vietos galutinėje rikiuotėje. Tikrai joms gerai pasiruošėme ir iškovojome dvi svarbias pergalės, kurios leido užimti 7 vietą. Dabar visas jėgas dedame į atkrintamasias rungtynes, kurios jau prasideda šią savaitę. Laukiame sirgalių palaikymo”.