BC Kretinga toliau pergalingame kelyje

Turnyrinė lentelė. Šį savaitgalį Kretingos komanda treniruojama Arimanto Mikaločiaus sužaidė tik vienerias rungtynes, kuriose nesunkiai įveikė varžovus, iškovojo 20 pergalę per 28 susitikimus ir išliko trečioje pozicijoje. Suklupus Plungės ,,Olimpui” ir kretingiškių pergalių atveju paskutiniuose susitikimuose būtų garantuota trečia vieta reguliariajame sezone, o Kauno rajono ,,Omegos” pralaimėjimas suteiktų galimybę pakilti į antrą vieta.

Vasario 24 d. Kretingos komanda namuose 107:79 [31:14; 25:22; 28:20; 23:23] sutriuškino Kauno ,,Atletą – LSU” (4 pergalės, 22 pralaimėjimai). Uraganiniu puolimu susitikmą pradėję Kretingos krepšininkai po pirmo kėlinio pirmavo 31:14, o po dviejų kėlinių skirtumas siekė 20 taškų (20 min. 56:36). Po pertraukos Kretingos komanda toliau didino skirtumą ir lemiamame kėlinyje aikštėje daugiau laiko pasireikšti gavo atsarginiai.
Kretingos ,,Kretinga”: Albertas Valiulis (4/7 tritaškiai, 24 naud. balai) – 20, Martynas Airošius (9/10 dvitaškiai, 26 naud. balai) – 18, Rytis Zabita (7/10 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 21 naud. balas) – 15, Mantas Kudys (7/8 dvitaškiai) – 14, Aidas Viskontas – 12, Linas Jonuška – 7, Edgaras Danys – 5, Tadas Maželis, Kornelijus Stonkus, Petras Piekus ir Henrikas Lubinas po – 4.
,,Atleto – LSU” komandai Edvinas Kurlinkus pelnė 32 taškus, 12 pridėjo Gytis Neimantas.

Pirmąjį kovo savaitgalį Kretingos komanda sužais paskutiniuosius reguliaraus sezono susitikimus. Kovo 2 d. 19 val. namuose su Trakų KK ,,Trakais” (11 pergalių, 17 pralaimėjimų), o kovo 3 d. išvykoje su Jonavos ,,Jonava – II” (1 pergalė, 27 pralaimėjimai).