BC Kretinga tęsia sėkmingą atkarpą

BC Kretinga

Kovo 5 d. Kretingos krepšinio klubas išvykoje 87:81 [20:23; 23:15; 24:22; 21:20] nugalėjo Tauragės ,,Tauragę“ (14 pergalių, 10 pralaimėjimų). Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie baigiantis pirmajam kėliniui įgijo 8 taškų persvarą (8 min. 12:20), vis tik antrajame kėlinyje jau Kretingos komanda perėmė rungtynių kontrolę ir po J. Grikšto taiklių baudos metimų įgijo dviženklę persvarą (18 min. 39:29). Po pertraukos Kretingos komanda ir toliau kontroliavo rungtynes ir paskutiniame kėlinyje, po D. Matučio dvitaškio susikrovė didžiausią susitikime 19 taškų persvarą (35 min. 79:60), bet varžovai prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei atsidūrė per vieną metimą – 81:79, bet 8 paeiliui pelnyti taškai užadrė rungtynes ir įtvirtino pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“:Domininkas Matutis (3/6 tritaškiai, 5/6 baudos, 5 išprov. pražangos, 21 naud. balas) – 18, Rytis Zabita (8/12 dvitaškiai) ir Vytautas Šarakauskas (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 5/6 baudos, 17 naud. balų) po – 17, Rokas Šimkevičius (2/2 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 14, Tadas Maželis – 5, Edgaras Danys ir Justas Grikštas po – 4, Karolis Opulskis ir Kornelijus Stonkus po – 3, Tadas Budrys – 2.

Tauragės ,,Tauragė“: Gvidas Galinauskas (7/8 dvitaškiai) – 25, Martynas Šeputis – 13, Tautvydas Stankus (3/5 dvitaškiai) – 11.

Kovo 6 d. kretingiškiai namuose 95:66 [33:22; 16:19; 20:19; 26:6] sutriuškino Kėdainių ,,SC – Ateitis“ (13 pergalių, 10 pralaimėjimų) ir šventė aštuntą iš eilės pergalę namuose. Kretingos komanda puikiai pradėjo rungtynes ir naudodamiesi priekinės linijos pranašumu bei greitomis atakomis jau po pirmojo kėlinio nutolo nuo varžovų – 33:22. Antrajame ir trečiajame kėliniuose skirtumas neženkliai kito, bet Kretingos komanda neleido varžovams priartėti. Ketvirtajame kėlinyje varžovų žaidimas visiškai subyrėjo, per jį jie pelnė tik 6 taškus, o tuo pasinaudoję šeimininkai galiausiai pradėjo triuškinti varžovus.

Kretingos ,,Kretinga“: Justas Grikštas – 17, Rokas Šimkevičius (4/5 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 21 naud. balas) – 14, Vytautas Šarakauskas (10 atk. kamuolių, 19 naud. balų) – 13, Rytis Zabita (4/6 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 18 naud. balų), Karolis Opulskis ir Tadas Budrys (5/7 dvitaškiai) po – 10, Domininkas Matutis – 9, Tadas Maželis – 6, Edgaras Danys – 4, Kornelijus Stonkus – 2, Ugnius Kvietkauskas ir Dovydas Diemontas.

Kėdainių ,,SC – Ateitis“: Medas Kuprijanovas (4 per. kamuoliai, 9 išprov. pražangos, 32 naud. balai) – 23, Justinas Žirlys – 16, Laurynas Danielius – 10.

Kretingos komanda po šio savaitgalio per 24 turus pasiekę 19 pergalių išlieka antroje turnyro lentelės vietoje, o po Vilniaus ,,Rivilės“ (21 pergalė, 5 pralaimėjimai) kluptelėjimų, nuo varžovų atsilieka jau tik 2 pergalėmis.

Kretingos komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras apie savaitgalio rungtynes: ,,Ruošėmes sunkiam savaitgaliui, analizavome varžovus, nes žinojome, kad dabar jie kovoja dėl kiekvieno taško bei geresnės vietos turnyrinėje lentelėje. Tauragėje buvome įgiję solidų pranašumą, bet pabaigoje šiek tiek atsiplaidavome ir vos varžovams neįteikėm pergalės, gerai, kad viskas gerai baigėsi. Namie, puikios gynybos dėka iškovojome svarbų tašką norint išlaikyti poziciją pirmajame ketverte, kuri užtikrina vietą ketvirtfinalyje. Džiaugiuosi dviem pergalėmis ir ruošiamės toliau“.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais kovo 12 d. išvykoje su turnyrinės lentelės kaimynais Raseinių ,,Raseiniais“ (17 pergalių, 7 pralaimėjimai), kovo 13 d. taipogi išvykoje dar kartą išbandys jėgas su Kėdainių ,,SC – Ateitis“ (13 pergalių, 10 pralaimėjimų).