BC Kretinga tęsia pergalių namuose seriją

Vasario 13 d. Kretingos komanda namuose 91:76 [22:26; 28:21; 20:16; 21:13] antrą kartą šį sezoną nugalėjo Prienų ,,CBET – KKSC” (5 pergalės, 15 pralaimėjimų) komandą. Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, besibaigiant pirmajam kėliniui prieniškiai sugebėjo įgyti 9 taškų persvarą (8 min. 15:24), bet antrąjį kėlinį dėjimu užbaigė V. Šarakauskas ir prieš pertrauką priekyje buvo aikštės šeimininkai – 50:47. Trečiajame kėlinyje kretingiškiai nė karto nebepraleido svečių į priekį ir netgi šiek tiek padidino savo persvarą, o lemiamame kėlinyje, po D. Matučio tritaškio komandas skyrė 19 taškų (37 min. 87:68) ir rungtynių baigtis tapo aiški. Tai buvo jau penkta iš eilės Kretingos komandos pergalė namuose, o namuose patirtas vienintelis pralaimėjimas prieš Biržų komanda, bet tada komanda žaidė po saviizoliacijos. Įpusėjus sezonui, per 18 rungtynių, 14 – tą pergalę iškovoję Kretingos krepšininkai ir toliau lieka antri turnyrinėje lentelėje.

Kretingos ,,Kretinga”: Vytautas Šarakauskas (4/4 dvitaškiai, 3 blokai, 23 naud. balai) – 16, Tadas Maželis (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5 per. kamuoliai) – 15, Domininkas Matutis (3/4 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 19 naud. balų) – 11, Tadas Budrys (5/5 dvitaškiai) – 10, Justas Grikštas (3/4 dvitaškiai) – 9, Rytis Zabita (4/6 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 14 naud. balų), Karolis Opulskis (2/2 tritaškiai) ir Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) po – 8, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai) – 3, Kornelijus Stonkus – 2, Dovydas Diemontas – 1, Ugnius Kvietkauskas.

Prienų ,,CBET – KKSC”: Gediminas Maceina – 16, Mantvydas Gečionis – 14, Ernestas Mankauskas – 13.

Komandos vyriausio trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Rungtynes pradėjome labai vangiai, ypač gynyboje. Puolime lengvai rinkome taškus, tai po ilgosios pertraukos susitvarkėme su gynybą ir galėjome lengvai užbaigti rungtynes. Dabar kiekvienos tokios varžybos yra labai svarbios turnyrinėje lentėleje, tai negalime atsipalaiduoti nei vienuose varžybose ir kovoti nuo pat rungtynių pradžios.”

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda turėtų žaisti vasario 19 d. su Tauragės ,,Taurage” (11 pergalių, 8 pralaimėjimai), o sausio 20 d. išvykoje Akmenės raj. ,,Patriots – Cementas” (8 pergalės, 9 pralaimėjimai) komandomis.