BC Kretinga rungtynės Vilkaviškyje su skirtingomis baigtimis

Lapkričio 18 d. Kretingos komanda pirmosiose tarpusavio rungtynėse 73:86 [18:28; 18:20; 19:21; 18:17] rungtynėse nusileido prieš Vilkaviškio ,,Perlo“ (8 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandą. Varžovai nesvetingai sutiko Kretingos komandą ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, o antrajame kėlinyje jį beveik padvigubino (18 min. 30:48). Intriga šiose rungtynėse net nekvepėjo, šeimininkai nė karto kretingiškiams neleido išsiveržti į priekį ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos „Kretinga“: Rokas Šimkevičius (2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) ir Eimantas Žilius (5/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) po – 16, Domininkas Matutis (3/4 tritaškiai) ir RytisZabita (10 atk. kamuolių, 17 naud. balų) po – 11, Edgaras Preibys, HaroldasSaprykinas ir Spencer’is Mitchell’as (6 atk. kamuoliai) po – 5, Aidas Viskontas (2/2 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai, 10 naud. balų) – 4, Ugnius Kvietkauskas ir Matas Staponas.

Vilkaviškio „Perlas“: Rokas Stankevičius (4/7 tritaškiai, 25 naud.balai) – 18, Augustinas Venckus (4/5 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 17, Ginas Mulevičius ir Ernestas Naruševičius (5/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 3 blokai) po – 10, Mantas Šerkšnas- 9, Šarūnas Valunta (5 rez. perd.) – 8.

Lapkričio 19 d. antrosiose tarpusavio rungtynėse Vilkaviškyje pajėgesni buvo Arimanto Mikaločiaus treniruojami ,,Kretingos” krepšininkai 102:96 [29:24; 27:23; 18:22; 28:27] palaužę varžovus ir nutraukę, keturių pralaimėjimų seriją. Vos septyniese rungtyniavę Kretingos kepšininkai vedami 15 taškų per pirmą rungtynių pusę pelniusio RyčioZabitos, po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (56:47). Trečiajame kėlinyje Kretingos komandai pavyko įgyti ir 16 taškų persvarą (24 min. 65:49), o po trijų kėlinių komandas skyrė 5 taškai (74:69). Ketvirtajame kėlinyje varžovams vis dėl to pavyko atkurti intrigą, po Š. Valuntos metimo komandas skyrė jau tik 3 taškai (84:81), vis tik Kretimngos komanda rado jėgų atlaikyti varžovų šturmą ir iškovojo savo penktą šio sezono pergalę. Po šios pergalės kretingiškiai ir toliau turnyro lentelėje dalinasi devintą – dešimtą vietas su Mažeikių komanda.

Kretingos „Kretinga“: Rytis Zabita (11/11 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 31 naud.balas) – 24, Aidas Viskontas (4/8 dvitaškiai, 5/6 baudos, 5 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 19, Edgaras Preibys (2/4 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 20 naud. balas) – 16, Haroldas Saprykinas (2/2 tritaškiai, 6/7 baudos, 19 naud. balų) ir Domininkas Matutis (4/4 tritaškiai) po – 14, Eimantas Žilius (2/3 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 10, Spencer’s Mitchell’as – 7.

Vilakviškio „Perlas“: Rokas Stankevičius (8/9 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 23, Mantas Šerkšnas (5/7 tritaškiai) – 22, Šarūnas Valunta (6/8 dvitaškiai, 7 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 2 blokai, 25 naud.balai) – 20, Ginas Mulevičius (4/7 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 10.

Komandos vyr. trenerio A. Mikaločiaus komentaras: ,,Pirmosios rungtynėse nesustabdėm varžovų greito puolimo ir jau nuo pirmojo kėlinio paleidome juos į priekį ir priartėti buvo labai sunku. Nors antrąsias rungtynes ir praleidome daugiau taškų nei per pirmas, bet įsivėlėme į puolimo lenktynes, kuriuose jautėmės gerai ir geriau sužaidę rungtynių pabaigą pasiėmėm svarbų tašką. Įdomūs ir išskirtinis savaitgalis, jau vien todėl, kad turėjome nakvynę, rytinę treniruotę ir poilsį prieš varžybas. Dėkoju Vilkaviškio komandai, kad suteikė puikias sąlygas pasiruošti varžyboms”.

Lapkričio 25 d. Kretingos komanda antra kartą išbandys jėgas su turnyrinės lentelės kaimynais Mažeikių ,,Mažeikiais” (5 pergalės, 9 pralaimėjimai), o lapkričio 27 d. 19:30 ,,7bet – NKL” savaitės rungtynėse Kretingos komanda susitiks suPalangos ,,Kuršiais” (4 pergalės, 10 pralaimėjimų).