BC Kretinga reguliarųjį sezoną užbaigė šešių pergalių serija

Turnyrinė lentelė. Po sužaistų 30 reguliaraus sezono rungtynių, kuriose kretingiškiai pasiekė 22 pergales ir turnyrinėje lentelėje užėmė aukščiausią pastarajame dešimtmetyje III vietą reguliariajame sezone, kas iš karto garantavo vietą ketvirtfinalyje ir namų aikštės pranašumą jame.
Kovo 1 d. Kretingos komanda namuose 96:78 [19:20; 30:13; 22:26; 25:19] nugalėjo Trakų KK ,,Trakus“ (11 pergalių, 18 pralaimėjimų). Po pirmo kėlinio priekyje buvo varžovai, bet antrajame ketvirtyje puikiai iš dviejų taškų zonos atakavusi Kretingos komanda susikrovė 16 taškų persvarą (20 min. 49:33). Trečio kėlinio pabaigoje varžovams pavyko priartėti iki 3 taškų (27 min. 57:54), bet kretingiškiai nesutriko ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą ir arčiau varžovų nebeprisileido. Pirmoje rungtynių pusėje kretingiškiai pataikė 18 iš 23 dvitaškių (78,3 proc.), o per varžybas 33 iš 48 dvitaškių (68,8 proc.).
Kretingos ,,Kretinga“: Linas Jonuška (6/10 dvitaškiai) – 19, Albertas Valiulis – 17, Martynas Airošius (7 išprovokuotos pražangos, 21 naud. balas) ir Rytis Zabita (7/10 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 25 naud. balai) – po 15, Tadas Maželis (6/7 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 9 rez. perdavimai, 26 naud. balai) – 12, Aidas Viskontas (6 rez. perdavimai, 19 naud. balų) – 11, Edgaras Danys – 5, Petras Piekus – 2, Mantas Kudys, Henrikas Lubinas ir Simonas Endriekus.

Kovo 3 d. kretingiškiai išvykoje 91:53 [13:12; 29:17; 25:13; 24:11] sutriuškino Jonavos ,,Jonavą – II“ (1 pergalė, 29 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai varžovams arčiau savęs leido būti tik pirmajame kėlinyje, bet per likusius kėlinius vis labiau tolo ir nepaliko jonaviečiams jokių vilčių.
Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai, 4 per. kamuoliai, 27 naud. balai) – 19, Tadas Maželis (8/11 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 17, Aidas Viskontas ir Rytis Zabita (6/7 dvitaškiai, 21 naud. balas) po – 12, Kornelijus Stonkus ir Petras Piekus po – 9, Edgaras Danys – 7, Linas Jonuška ir Henrikas Lubinas po – 3.

Šį savaitgalį baigėsi SIL-RKL čempionato pirmasis etapas. A divizione komandos išsidalijo vietas reguliariajame sezone ir netrukus pradės pasiruošimą atkrintamosioms varžyboms. A divizione pirmą poziciją prieš lemiamas sezono kovas užsitikrino Gargždų SC komanda, kuri per 30 rungtynių suklupo vos kartą. Antri liko Kauno r. „Omegos“ krepšininkai su 23 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais. Trečioje ir ketvirtoje vietose rikiuojasi Kretingos „Kretinga“ (22/8) ir Kėdainių „Nevėžis“ (20/10).
Minėtos 4 komandos praleis pirmą atkrintamųjų varžybų etapą ir keliaus tiesiai į ketvirtfinalį. 5-12 vietas užėmusios ekipos tarpusavyje grumsis dėl likusių 4 ketvirtfinalio bilietų.

A diviziono atkrintamosios prasidės kovo 13 d. Komandos šiame etape rungtyniaus iki 2 pergalių.