BC Kretinga persvėrė serijos rezultatą

BC Kretinga

Kovo 5 d. Kretingos komanda namuose 63:61 [14:19; 14:15; 18:14; 17:13] antrą kartą serijoje nugalėjo Akmenės raj. ,,Patriots – Cementas“ ir serijoje išsiveržė į priekį 2:1. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Naujosios Akmenės, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui jau turėjo 10 taškų persvarą (5 min. 3:13), bet iki kėlinio pabaigos kretingiškiai persvarą sumažino perpus (10 min. 14:19). Antrajame kėlinyje ir toliau situaciją kontroliavo svečiai, o jam pasibaigus jiems pavyko išlaikyti 6 taškų persvarą (20 min. 28:34). Trečiąjį kėlinį kretingiškiai pradėjo 8 iš eilės Kornelijaus Stonkaus taškais ir išlygino rezultatą (23 min. 36:36), o po Domininko Matučio tritaškio Kretingos komanda pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį (24 min. 39:36), iki kėlinio pabaigos vyko permaininga kova, bet svečiams pavyko vėl išsiveržti į priekį (30 min. 46:48). Likus žaisti 4 minutes iki rungtynių pabaigos Akmenės raj. ,,Patrtiots – Cementas“ sugebėjo susikrauti 8 taškų persvarą (36 min. 50:58), bet tada Kretingos komanda laimėjo atkarpą 9:0 ir persverė rezultatą (39 min. 59:58). Per likusį laiką Nerijus Mika svečiams du kartus pataikė nuo baudų metimo linijos, o Tadas Maželis atsakė dvitaškiu ir išvedė Kretingos komandą į priekį (61:60), paskutinėje atakoje tas pats N. Mika realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatas, likus žaisti 29 sekundes, tapo lygus – 61:61. Paskutinėje atakoje Roko Šimkevičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė, bet Rokas Nikitinas atkovojo kamuolį puolime ir puskabliu išvedė Kretingos komandą į priekį – 63:61, o paskutinė svečių ataka baigėsi klaida, taigi Kretinga šventė dramatišką pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Rokas Šimkevičius (9 atk. kamuoliai) – 18, Kornelijus Stonkus (7 atk. kamuoliai) – 14, Tadas Maželis (5/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai 4 per. kamuoliai, 21 naud. balas) – 12, Rokas Nikitinas (13 naud. balų) – 9, Domininkas Matutis – 5, Edgaras Danys – 3, Karolis Opulskis – 2, Linas Jonuška ir Tadas Budrys.

Akmenės raj. ,,Patriots – Cementas“: Antanas Bertašius (7/10 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 30 naud. balų), Nerijus Mika – 12.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks kovo 12 d. išvykoje, Naujojoje Akmenėje, 20 valandą.

Vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Rungtynes pradėjome prastai, šiek tiek nepavyko sužaisti gynyboje taip, kaip tarėmės ir nepataikėme tokių metimų, kuriuos namų aikštelėje privalome įmesti, gal buvo šioks toks spaudimas, kad negalime paleisti serijos namų aikštelėje, tai pirmus du kėlinius tikrai žaidėme negražų krepšinį, tritaškiai vos 1-11, o klaidų grafoje vos 2 klaidos. Po ilgosios pertraukos, kai nekrenta tokie metimai, reikia visas jėgas atiduoti gynyboje ir kantriai laukti kol pradėsime pataikyti savo metimus, tai tikrai parodėme charakterį bei didžiulį norą, prie kurio labiausiai prisidėjo mūsų sirgaliai. Džiaugiamės pergalę ir važiuojame kautis į Akmenę“.