BC Kretinga pergalių išvykose nepasiekė

Vasario 7 d. Kretingos komanda išvykoje 84:93 [24:14; 20:18; 26:26; 32:14] turėjo pripažinti Biržų ,,Biržų” (14 pergalių, 11 pralaimėjimų) komandos pranašumą. Rungtynių pradžia kretingiškiams nieko blogo nežadėjo, puikiai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę svečiai besibaigiant pirmam kėliniui įgijo 15 taškų persvarą (8 min. 21:6) ir priekyje buvo tris kėlinius. Prasidėjus lemiama ketvirčiui Biržų komanda spurtavo ir persvėrė rezultatą savo naudai (36 min. 76:77) nuo tada į priekį Kretingos komandos nebepraleido ir likus pusei minutės net įgijo 9 taškų persvarą (82:91).

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Rytis Zabita (7/11 dvitaškiai, 15 atk. kamuoliai, 24 naud. balai) ir Domininkas Matutis (3 per. kamuoliai, 6 išprov. pražangos)  po – 17, Linas Jonuška – 13, Rokas Šimkevičius (8 rez. perdavimai) – 12, Edgaras Danys – 7, Kornelijus Stonkus – 6, Rokas Nikitinas ir Tadas Budrys po – 4, Tadas Maželis ir Mantas Aukselis po – 2.

Biržų ,,Biržai”: Žilvinas Kubilius (11/13 baudos, 10 išprov. pražangų, 37 naud. balai) – 26, Mantas Vavilovas – 19.

Vasario 8 d. Kretingos komanda išvykoje 80:87 [21:23; 19:18; 19:18; 21:28] nusileido ir prieš Kauno KTU  (11 pergalių, 14 pralaimėjimų) studentus. Šį susitikimą sėkmingiau pradėjo KTU studentai, kurie įpusėjus pirmam kėliniui įgijo 11 taškų persvarą (5 min. 3:14), bet iki kėlinio pabaigos kretingiškiams pavyko priartėti – 21:23. Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, o jam pasibaigus varžovai turėjo minimalią persvarą 40:41. Po pertraukos kretingiškiai puikiai pradėjo trečią kėlinį ir po 9 taškų be varžovų atsako įsiveržė į priekį (23 min. 49:41), bet iki kėlinio pabaigos kauniečiams pavyko išlyginti rezultatą 59:59. Šeimininkai besibaigiant paskutiniam kėliniui sugebėjo susigrąžinti 11 taškų persvarą (39 min. 72:83); kretingiškiai likus 48 sekundėms dar sušvelnino skirtumą iki 4 taškų (80:84), bet per likusį laiką taškų nepelnė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Po šių dviejų pralaimėjimų Kretingos komanda 13 pergalių ir 12 pralaimėjimų smuktelėjo į aštuntą turnyrinės lentelės vietą, o iki RKL reguliaraus sezono pabaigos liko sužaisti dar penkerias rungtynes.

Kretingos ,,Kretinga”: Rokas Šimkevičius (9/11 baudos, 8 rez. perdavimai, 6 atk. kamuoliai, 10 išprov. pražangų) – 21, Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 28 naud. balai) – 15, Kornelijus Stonkus (3/5 tritaškiai) – 14, Tadas Maželis – 13, Tadas Budrys – 6, Domininkas Matutis – 4, Linas Jonuška – 3, Edgaras Danys ir Rokas Nikitinas po – 2, Mantas Aukselis.

KTU: Kristupas Lukošius – 17, Rokas Narkus ir Laurynas Bimba po – 12.

Vasario 15 d. Kretingos komanda išvykoje ketvirtoje išvykoje iš eilės susitiks su Ukmergės ,,Olimpu” (9 pergalės, 16 pralaimėjimų).

Vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Esame papuolę į prastų rungtynių seriją iš kurios išlipti bus labai sunku, bet reikia pasistengti visiems, nes atkrintamosios jau čia pat. Bėdų turime daug, bet jos visos yra išsprendžiamos, nes pralaimėjimai nėra triuškinantys bei privalome rungtynių pabaigas žaisti užtikrinčiau.”.