BC „Kretinga” pergalingai pradėjo ketvirtfinalį

Balandžio 15 d. Kretingos komanda namuose 95:64 [23:20; 27:15; 28:20; 17:9] nugalėjo Kėdainių ,,SC – Ateitis” ir serijoje išsiveržė į priekį. Rungtynės prasidėjo didele sparta, varžovai pradžioje įgijo 6 taškų persvarą (4 min. 7:13), bet aikštėje pasirodžius V. Šarakauskui kretingiškiai perėmė iniciatyvą ir pirmą kėlinį baigė būdami priekyje – 23:20. Dar sėkmingiau aikštės šeimininkams susiklostė antrasis kėlinys, puikus žaidimas puolime ir gera gynyba leido įgyti ir 15 taškų persvarą – 50:35. Po ilgosios pertraukos Kretingos komanda varžovus užklupo ir taikliais tritaškiais, kurių pataikė net 6, o skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo – 78:55. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas ir toliau augo, o rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Kretingos ,,Kretinga”: Vytautas Šarakauskas (6/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai, 3 blokai, 31 naud. balas) – 22, , Kornelijus Stonkus (5/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai) – 14, Tadas Maželis (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 5 rez. perdavimai, 17 naud. balų) – 12, Justas Grikštas (14 naud. balų) – 10, Rytis Zabita (3/4 dvitaškiai, 12 naud. balų) – 8, Domininkas Matutis (8 rez. perdavimai) ir Karolis Opulskis po – 7, Tadas Budrys – 6, Rokas Šimkevičius (5 rez. perdavimai) – 5, Edgaras Danys – 4, Ugnius Kvietkauskas ir Dovydas Diemontas

Kėdainių ,,SC – Ateitis”: Laurynas Danielius (6 rez. perdavimai) – 18, Justinas Žirlys (9 atk. kamuoliai) – 14, Medas Kuprijanovas – 11.

Antrosios, serijos iki trijų pergalių rungtynės, bus žaidžiamos Kėdainiuose balandžio 20 d. 20.15 val.