BC Kretinga pergalės išvykoje neiškovojo

Vasario 15 d. Kretingos komanda išvykoje 89:92 [19:23; 28:25; 23:27; 19:17] turėjo pripažinti Ukmergės ,,Olimpo” (10 pergalių, 17 pralaimėjimų) komandos pranašumą. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopo skirtumo ir po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo minimalia persvara 47:48. Įpusėjus trečiam kėliniui kretingiškiai po puikios atkarpos sugebėjo įgyti 8 taškų persvarą (24 min. 62:54), bet tada varžovai atsakė savo 3 min. atkarpa 0:13 ir išsiveržė į priekį (27 min. 62:67), o po triejų kėlinių kretingiškiai atsiliko 5 taškais – 70:75. Lemiamame kėlinyje rungtynių rezultatas vėl keitėsi tai vienos, tai kitos komandos naudai, bet likus žaisti apie dvi minutes varžovams vėl pavyko įgyti 5 taškų persvarą (39 min. 85:90). Prasidėjus paskutinei minutei Domininkas Matutis pelnė dvitaškį su pražanga ir sušvelnino skirtumą (88:90), tada pavyko apsiginti, bet Ryčiui Zabitai pavyko pataikyti tik vieną baudos metimą ir sušvelninti skirtumą iki minimalaus (89:90); tada varžovai du kartus pataikė po vieną baudos metimą ir komandas skyrė trys taškai (89:92). Paskutinė ataka susitikime priklausė Kretingos komandai, bet tiek Domininko Matučio, tiek Roko Šimkevičiaus tritaškiai skriejo pro šalį ir teko pripažinti varžovų pranašumą. Šiame susitikime kretingiškiai vertėsi be vyriausio komandos trenerio Arimanto Mikaločiaus, kuris su Kretingos SM auklėtiniais išvyko į šventinį turnyrą Londone. Likus sužaisti etusi turus Kretingos komanda su 13 pergalių ir tiek pat pralaimėjimų išlieką aštuntoje pozicijoje.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Domininkas Matutis (6 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos, 32 naud. balai) – 26, Rytis Zabita (9/14 dvitakiai, 8 atk. kamuoliai, 25 naud. balai) – 21, Linas Jonuška  – 14, Rokas Nikitinas (8 atk. kamuoliai) – 9, Tadas Maželis – 7, Kornelijus Stonkus – 5, Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – 4, Karolis Opulskis – 3, Tadas Budrys.

Ukmergės ,,Olimpas”: Augustinas Mikštas (6/7 dvitaškiai, 12 atk. kamuolių, 34 naud. balai) – 22, Norjus Verbickas (7/8 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai) – 20.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais išvykose: vasario 21 d. išvykoje su Raseinių ,,Raseiniais” (15 pergalių, 11 pralaimėjimų), o vasario 22 d. 16 val. namuose su Kauno LSU studentais (1 pergalė, 26 pralaimėjimai).

Komandos įžaidėjo Domininko Matučio, ėjusio žaidžiančiojo trenerio pareigas, komentaras: ,,Varžybos buvo ,,bėk ir mesk”. Nei viena komanda nesugebėjo susitvarkyti su savo gynyba. Mūsų puolimas veikė, gynyba kaip eilė varžybų stringa. Klystam elementariuose situacijose, reikia suprasti kad vien puolimu nelaimėsim, kad kartais gali užstrigti mūsų puolimas, reikia pradėti gintis tiek individualiai, tiek komandiškai. Turim suprasti kokios yra mūsų komandines taisyklės. Mūsų žaidimas išsibalansavo, bet stengsimės sugrįžti  į geresnį ir kokybiškesnį krepšinį. Turim kiekvienas suprasti ko mes čia šiais metais susirinkom ar patekti į finalo ketvertą ar tik pasižaisti vasario mėnesį ir eiti ilsėtis. Turim rodyti charakterį ir norą. Šiose rungtynėse mums pritrūko kantrybės, kai pabėgom 8 taškais turėjom neleisti varžovams grįžti į varžybas. Per minkštai sužaidėm ir gavom iš kart iš varžovo atsaką 9:0 ir jie vėl grįžo į rungtynes. Reikia dirbti ir stengtis gerinti žaidimą”.