BC Kretinga patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą

Lapkričio 14 d. Kretingos komanda, po dviejų savaičių pertraukos pratęsė RKL kovas ir namuose 83:91 [15:16; 24:28; 23:20; 21:27] turėjo pripažinti Biržų ,,Biržų KK-SC” (7 pergalės, 1 pralaimėjimas) pranašumą. Kretingos komanda rungtynes pradėjo tarsi pertraukos ir nebūtų; įpusėjus pirmajam kėliniui po kapitono Domininko Matučio tritaškio susikrovė 7 taškų persvarą (13:6), kuri kaip paaiškėjo  vėliau buvo didžiausia rungtynėse, o kėlinio pabaigoje iniciatyvą jau perėmė Biržų komanda išsiveržusi į priekį kėlinio pabaigoje. Antrajame kėlinyje jau biržų komanda susikrovė didžiasią pirmoje pusėje 12 taškų persvarą (15 min. 20:32), bet Kretingos komanda baigiantis kėliniui skirtumą sumažino iki 5 taškų – 39:44. Prasidėjus paskutiniajai trečio ketvirčio minutei kretingiškiams pavyko išlyginti rezultatą  (30 min. 62:62), o prieš lemiamą kėlinį atsilikimas buvo 2 taškai. Paskutiniame kėlinyje varžovai atrado netikėtą lyderį 20 – metį gynėją Tautvydą Budriūną pelniusį 14 taškų vien per šį kėlinį. 35 – ąją minutę svečių persvarą išaugo iki 17 taškų (66:83). Po Edgaro Danio baudų metimų kretingiškiai priartėjo iki 5 taškų (38 min. 80:85), bet vis dėl to teko pripažinti varžovų pranašumą. Šiame susitikime kretingiškiai prasčiau kovojo dėl atšokusių kamuolių (29 prieš 43), o taipogi vertėsi be vieno iš svarbesnių savo gynėjų Roko Šimkevičiaus.

Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis (4/6 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 5 per. kamuoliai, 33 naud. balai) – 22, Tadas Maželis (6/8 dvitaškiai) – 20, Justas Grikštas (3 per. kamuoliai) – 16, Rytis Zabita (17 naud. balų) – 10, Edgaras Danys (6 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 9, Tadas Budrys ir Arminas Bergaudas po – 3, Karolis Opluskis ir Ignas Andriuškevičius.

Biržų ,,Biržai – KKSC”: Tautvydas Budriūnas – 20, Darius Griškėnas (12 atk. kamuolių, 10 rez. perdavimų) ir Tadas Buinauskas po – 16.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda turėtų žaisti lapkričio 21 d. išvykoje su Prienų ,,CBET – KKSC” (4 pralaimėjimai) komanda.