BC Kretinga neprilygo lygos lyderiams

BC Kretinga

Sausio 30 d. Kretingos komanda 61:84 [12:22; 22:17; 5:22; 22:20] neprilygo Tauragės krepšinio klubui (20 pergalių, 3 pralaimėjimai). Šiame susitikime kretingiškiai prieš tauragiškius priešinosi tik du kėlinius, po kurių komandas skyrė tik 5 taškai (34:39). Vis tik po ilgosios pertraukos šeimininkai įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes 23 taškų skirtumu.

Kretingos ,,Kretinga“: Gediminas Drungys 12, Martynas Airošius 11, Linas Jonuška 9, Jurgis Petrauskas ir Henrikas Lubinas po 6, Rytis Zabita ir Eimantas Poškus po 5, Valdas Raudonis 4, Mindaugas Lukauskas 3, Aurelijus Baltrimas.

Tauragės komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Paulius Žurna 17 taškų, Janas Jurgo 14 ir Antanas Montrimavičius 13.

2015-02-02

Sausio 31 d. kretingiškiai 63:80 [17:19; 12:24; 21:19; 13:18] nusileido prieš Telšių ,,Telšius“ (21 pergalė, 2 pralaimėjimai). Kova taškas į tašką vyko tik pirmajame kėlinyje, kurio metu kretingiškiai kelis kartus buvo išsiveržę į priekį, bet antrojo kėlinio metu namuose rungtyniavę telšiškiai sukaustė kretingiškių puolimą ir nutolo 29:43. Nors po triejų kėlinių komandas skyrė 12 taškų šeimininkai surengė dar vieną sėkmingą atkarpą ir nebeleido grėsmingiau priartėti.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius 17, Linas Jonuška 13, Jurgis Petrauskas 10, Gediminas Drungys ir Rytis Zabita po 8, Mindaugas Lukauskas 5, Valdas Raudonis 2, Aurelijus Baltrimas ir    Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Telšiškių komandoje nesulaikomai rungtyniavo Laurynas Kaveckis (6/6 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai) 32, po 12 pridėjo Ovidijus Kaminskis ir Mindaugas Norkus.

Vyriausiasis komandos treneris Arimantas Mikaločius, komentuodamas savaitgalio rungtynes, teigė: „Savaitgalis buvo labai sunkus, tiek varžovų atžvilgiu, tiek mūsų komandos žaidėjų situacija. Dėl ligos negalėjo padėti du svarbūs žaidėjai – Domantas Šimaitis ir Steponas Markus. Žaidėme su RKL 1 ir 2 vietą užimančiomis komandomis, kurios taškų nedalina niekam, ypač namuose. Pralaimėjome abiejuose varžybose tik vieną kėlinį, kuris ir nulėmė varžybų baigtis. Daug vilčių ir nedėjome į šį savaitgalį, visas pastangas dėsime į likusias 7 varžybas.“

Vasario 6 d. 18 val. Kretingos komanda namuose priims Kuršėnų ,,Grafų baldų – Kristalo” (16 pergalių, 7 pralaimėjimai) krepšininkus, o vasario 7 d. 16 val. taip pat namuose bandys dar kartą nugalėti Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos – 2” (7 pergalės, 15 pralaimėjimų) krepšininkus. Kviečiame visus palaikyti savo miesto komandą.