BC Kretinga namuose pasiekė saldų revanšą

BC Kretinga

Sausio 23 d. Kretingos komanda namuose 91:69 [18:12; 28:16; 21:18; 24:23] įtikinamai nugalėjo Kauno KTU  (5 pergalės, 8 pralaimėjimai) komandą ir atsirevanšavo už išvykoje patirtą pralaimėjimą. Sėkmingai sužaisto antro kėlinio dėka namuose žaidę Kretingos krepšininkai iki didžiosios pertraukos susikrovė 18 taškų persvarą (20 min. 46:28). Po ilgosios pertraukos kretingiškiai ir toliau išlaikė savo pranašumą ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Šiame susitikime Kretingos komandoje debiutavo ilgametis LKL žaidėjas, 38 m. 204 cm., Vytautas Šarakauskas, geriausius savo karjeros metus praleidęs Šiaulių ir Klaipėdos ,,Neptūno“ komandose. Per savo karjerą jis du kartus tapo LKL vicečempionu, kartą bronzos medalio laimėtoju. o taip pat du kartus iškovojo Karaliaus Mindaugo taurės bronzą. Sėkmingiausią savo sezoną LKL V. Šarakauskas sužaidė 2010/2011 m. sezone Šiaulių komandoje rinkdamas 13,2 taško, 9,2 atkovoto kamuolio ir 18 naudingumo balų. Šias rungtynes buvo galima tiesiogiai žiūrėti TV3 play platformoje. Po šių rungtynių Kretingos krepšininkai su 11 pergalių ir 2 pralaimėjimais išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Kretingos ,,Kretinga“: Tadas Maželis (10/12 dvitaškiai, 4/5 baudos, 5 rez. perdavimai, 3 blokai, 31 naud. balas) – 24,  Domininkas Matutis (4/4 tritaškiai, 25 naud. balai) – 17, Justas Grikštas (4/5 baudos) ir Rokas Šimkevičius (6/7 baudos, 7 rez. perdavimai) po – 12, Karolis Opluskis (4/4 dvitaškiai, 14 naud. balų) – 8, Vytautas Šarakauskas (7 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 15 naud. balų) – 7, Tadas Budrys (10 atk. kamuolių) – 6, Edgaras Danys – 4, Rytis Zabita – 2, Ignas Andriuškevičius, Ugnius Kvietkauskas ir Dovydas Diemontas.

,,KTU“: Julius Daugėla (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) – 17, Matas Zutkis – 12, Laurynas Virbalas – 11.

Komandos vyriausio trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Žaidėjai buvo supykę ir motyvuoti po pralaimėjimo praėjusią savaitę, išvykoje studentai darė ką norėjo, o šiandien nuo pat pradžių ėmėmės savo darbo, ypač gynyboje, pavyko sustabdyti jų pagrindinius žmones ir to pasekoje pavyko iškovoti pergalę. Prie komandos prisijungęs Vytautas Šarakauskas suteiks mūsų komandai daug patirties, šiandienos žaidimo dar nenorėčiau vertinti, jis yra tame periode ir tik įeina į komandą, bet ateityje bus tikrai naudingas siekiant pergalių“.

Kretingos krepšinio klubo puolėjo Tado Maželio komentaras: ,,Kadangi praėjusį savaitgalį pralaimėjome prieš KTU komandą, tai tikrai buvome stipriai motyvuoti jiems atsirevanšuoti šį savaitgalį ir, manau, kad tai pavyko padaryti. Žinojome, kad varžybas reikia pradėti nuo geros gynybos, manau, tai pavyko. Iš tiesų gerai gynemės praktiškai visas varžybas. Puolime rungtynes pradėjome užsivedę, gerai nusiteikę, o tai parodė ir trys triuškinami dėjimai pirmajame kėlinyje. Per pirmus du kėlinius susikrovėme 20 taškų persvarą, kurią ir išlaikėm iki rungtynių pabaigos. Labai džiaugiames, kad prie mūsų komandos prisijungė Vytautas Šarakauskas, kuris tikrai duos daug naudos ir patirties mūsų komandai“.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda turėtų žaisti sausio 29 d. išvykoje su RKL, A divizione lyderiais Vilniaus ,,Rivile“ (14 pergalių, 3 pralaimėjimai), o sausio 30 d. namuose su Akmenės rajono ,,Patriots – Cementas“ (4 pergalės,  7 pralaimėjimai).