BC Kretinga namie pralaimėjo – išvykoje iškovojo pergalę

Sausio 16 dieną Kretingos vyrų krepšinio rinktinė tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis 82:87 [23:24; 27:19; 21:22; 11:22] pralaimėjo prieš Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (12 pergalių, 7 pralaimėjimai) komandą. Pirmoje rungtynių pusėje taikliau už varžovus atakavę kretingiškiai sugebėjo susikrauti 7 taškų persvarą (20 min. 50:43], bet trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai trumpam buvo išsiveržę į priekį (24 min. 52:53). Įpusėjus lemiamam ketvirčiui po Domanto Šimaičio 5 taškų iš eilės kretingiškiams buvo vėl pavykę įgyti 7 taškų persvarą (35 min. 78:71), bet per likusį laiką puolime strigę kretingiškiai leido varžovams išlyginti rezultatą. 39 – ąją minutę po Lino Jonuškos tritaškio kretingiškiai pirmavo (82:79), bet per likusį laiką taškų pelnyti nebepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas.

Kretingos ,,Kretinga“: Domantas Šimaitis (5/10 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai) 24, Martynas Airošius (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) 17, Rytis Zabita 10, Linas Jonuška 8, Valdas Raudonis 7, Gediminas Drungys (5 rez. perdavimai) 6, Mindaugas Lukauskas ir Steponas Markus po 3, Jurgis Petrauskas ir Vitalijus Kozys po 2, Henrikas Lubinas.

Svečių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo: Justas Grikštas 24, Vincentas Aleksandravičius 18 ir Jonas Dumašius 14.

2015-01-19

Sausio 17 dieną Kretingos komanda išvykoje 74:69 [17:19; 27:14; 15:23; 15:13] nugalėjo Kauno ,,United-Radijas Tau“ (5 pergalės, 14 pralaimėjimų) komandą. Po pirmojo kėlinio dar pirmavo namie rungtyniavę kauniečiai, bet antrajame kėlinyje kretingiškiai perėmė iniciatyvą ir nė karto nebeleido varžovams išsiverži į priekį. Nors prasidėjus ketvirtajam kėliniui šeiminkai po taiklaus Andriaus Gedmino tritaškio sumažino skirtumą iki minimumo (31 min. 61:60) kretingiškiai per likusį laiką sugebėjo įgyti dviženklę persvarą (37 min. 74:63) ir iškovojo pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius 21, Jurgis Petrauskas 10, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) 8, Domantas Šimaitis ir Steponas Markus po 7, Linas Jonuška ir Valdas Raudonis po 6, Gediminas Drungys 4, Mindaugas Lukauskas 3, Henrikas Lubinas 2.

Kauno ,,United – Radijas Tau“ komandoje pasižymėjo Andrius Gedminas 19, Giedrius Būda ir Liutauras Lukošenkinas po 14.

Sausio 23 dieną Kretingos komanda išvykoje rungtyniaus prieš Kauno raj. ,,ASU/Tornado“ (6 pergalės, 13 pralaimėjimų), o sausio 24 dieną, 16 val., namuose rungtyniaus prieš Panevėžio ,,Bangenę – Aiverą“ (11 pergalių, 8 pralaimėjimai).