BC Kretinga liko be pergalių

BC Kretinga

Lapkričio 11 d. Kretingos komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus 88:98 [17:24; 18:26; 27:17; 26:31] nusileido prieš Joniškio ,,Delikateso“ (4 pergalės, 8 pralaimėjimai) komandą. Varžovai geriau pradėjo rungtynes ir įpusėjus rungtynėms turėjo 15 taškų persvarą (35:50). Po pertraukos Kretingos komanda sužaidė sėkmingą trečiąjį ketvirtį ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų – 62:67. Likus trims minutėms iki paskutinio kėlinio pabaigos kretingiškiai po H. Saprykino dvitaškio sumažino atsilikimą iki minimalaus – 85:86, bet varžovai rungtynes užbaigė savuoju spurtu ir galiausiai pasiekė pergalę.

Kretingos„Kretinga“: Haroldas Saprykinas (5/8 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai) – 19, Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) ir Eimantas Žilius (5/8 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2 blokai) po – 17, Edgaras Preibys (3/5 tritaškiai) – 13, Domininkas Matutis  (7 rez. perdavimai) – 10, Rokas Šimkveičius (6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 5, Aidas Viskontas (7 rez. perdavimai) – 4, Srdan Ivič – 3.

Joniškio ,,Delikatesas“: Justas Vieversys (4/6 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 19, Tomas Balčiūnas  (6/8 dvitaškiai, 14 atk. kamuoliai, 31 naud.balai) – 17, Donnellis Cegersas (13 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 15.

Lapkričio 13 d. kretingiškiai 68:86 [16:23; 12:21; 16:19; 24:23] neprilygo prieš Šilutės ,,Šilutę” (5 pergalės, 6 pralaimėjimai). Pastaruoju metu strigę varžovai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (6 min. 4:14), o antrajame kėlinyje skirtumas pasiekė ir 20 taškų ribą (19 min. 24:44). Po ilgosios pertraukos situacija nepagerėjo varžovai pasiekė ir didžiausią susitikime 25 taškų persvarą, o ją ketvirtajame kėlinyje pavyko tik šiek tiek sumažinti.

Kretingos „Kretinga“: Eimantas Žilius (6/11 dvitaškiai)- 16, Rokas Šimkevičius (6/7 baudos, 7 atk. kamuoliai) – 10, Rytis Zabita (4/7 dvitaškiai, 10 atk. kamuoliai) – 9, Edgaras Preibys (2/2 tritaškiai) – 8, Domininkas Matutis, Haroldas Saprykinas ir Lukas Polekauskas po – 6, Aidas Viskontas (7 rez. perdavimai) – 4, Ugnius Kvietkauskas – 3, Srdan Ivič.

Šilutės„Šilutė“: Valdas Vasylius  (8/14 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 9 atk. kamuoliai, 31 naud. balas) – 24, Delante Jonesas  (4/7 dvitaškiai,  3/5 tritaškiai) – 18, Linas Lekavičius  (6/9 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) – 13.

Kretingos komanda iškovojusi 4 pergales ir patyrusi 8 pralaimėjimus užima aštuntą turnyro lentelės vietą.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Labai sunkios dvi varžybos, prieš komandas, kurios namie demonstruoja gerą krepšinį. Abi komandos atidavė visas jėgas nuo pat rungtynių pradžios, o mes labai blogai pradėjome abi rungtynes, trūko tiek energijos, tiek koncentracijos gynyboje. Pirmas ratas artėja prie pabaigos, bet toliau kabinamės už kiekvienų varžybų ir bandysime iškovoti dar svarbių taškelių”.

Artimiausias dvi rungtynes Kretingos komanda žais išvykoje su Vilkaviškio ,,Perlu” (7 pergalės, 5 pralaimėjimai), kuriomis uždarys pirmą ir pradės antrą ratą.