BC Kretinga komanda iškovojo dvi svarbias pergales

Sausio 23 dieną, Kretingos vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 85:68 [21:13; 26:16; 16:20; 22:19] nugalėjo Kauno raj. ,,Sabonio ,,ASU/Tornado” (7 pergalės, 14 pralaimėjimų) komandą. Antrąjį kėlinį 4 taikliais tritaškiais pradėję Kretingos krepšininkai spurtavo ir susikrovė 14 taškų pranašumą (13 min. 32:18), o į ilgają pertrauką ilsėtis išėjo pirmaudami 18 taškų persvarą (47:29). Trečiajame ketvirtyje kretingiškiai įgijo triuškinamą 26 taškų persvarą (24 min. 59:33) ir nors lemiamo ketvirčio pradžioje kauniečiai priartėjo iki 9 taškų (33 min. 65:56) kretingiškiai nebeleido toliau artėti ir iškovojo įtikinamą pergalę. Kretingos komanda šiame susitikime pasiekė du šio sezono rekordus: atkovojo daugiausiai kamuolių (46) ir atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų (27). Universaliai prie pergalės prisidėjo komandos puolėjas Martynas Airošius, kuriam trūko vos vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Rytis Zabita (10/12 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 35 naud. balai) 21, Domantas Šimaitis 18, Linas Jonuška 12, Martynas Airošius (9 atk. kamuoliai, 11 rez. perdavimų) ir Jurgis Petrauskas (7 rez. perdavimai) po 10, Mindaugas Lukauskas (9 atk. kamuoliai) 5, Gediminas Drungys 4, Šarūnas Stankus 3, Valdas Raudonis 2, Henrikas Lubinas.

2015-01-27

Sausio 24 dieną kretingiškiai namuose 90:69 [32:20; 22:14; 16:18; 20:17] sutriuškino Panevėžio ,,Bangenę – Aiverą” (12 pergalių, 9 pralaimėjimai). Galingai rungtynes pradėję kretingiškiai jau 4 – ąją susitikimo minutę įgijo dviženklę persvarą (15:4), o baigiantis antrajam kėliniui po Martyno Airošiaus dvitaškio su sirena pirmavo 20 taškų (54:34). Įpusėjus trečiajam kėliniui šeimininkai įgijo rekordinę 27 taškų persvarą (63:36) ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Martynas Airošius (8 atk. kamuoliai) 19, Domantas Šimaitis 16, Rytis Zabita (11 atk. kamuolių) 14, Gediminas Drungys ir Linas Jonuška po 12, Jurgis Petrauskas 11, Mindaugas Lukauskas 4, Valdas Raudonis 2, Ramūnas Strazdauskas ir Henrikas Lubinas.

Savaitgalį Kretingos komandos laukia dvi išvykos akistatos su RKL A diviziono lyderiais: penktadienį prieš Tauragės krepšinio klubą (19 pergalių, 2 pralaimėjimai), o šeštadienį prieš Telšių ,,Telšius” (19 pergalių, 2 pralaimėjimai).

2015-01-27_1

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras apie savaitgalio varžybas: ,,Savaitgalis buvo labai sėkmingas rezultatais ir ,ypač, džiugino žaidimas gynyboje. Varžovams neleidžiame įmesti daugiau nei 70 taškų, dėl to mums lengviau pasiekti pergales. Iškovojame dvi svarbias pergales, kurios mums dabar leidžia pakovoti dėl aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje. Liko dar 9 varžybos, reikia jas sužaisti kuo geriau ir pabaigti reguliarųjį sezoną kuo aukštesnėje vietoje.”