BC Kretinga išvykoje pasiekė pergalę

BC Kretinga

Lapkričio 21 d. Kretingos komanda išvykoje 82:77 [25:19; 17:23; 21:17; 19:18] palaužė Prienų ,,CBET – KKSC” (1 pergalė, 5 pralaimėjimai) komandos pasipriešinimą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo kretingiškiai, po Domininko Matučio dvitaškio su pražanga jie įgijo 11 taškų persvarą (6 min. 20:9), bet iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti (10 min. 25:19). Antrajame kėlinyje po kapitono D. Matučio tritaškio Kretingos komanda vėl įgijo 9 taškų persvarą (13 min. 33:24), besibaigiant kėliniui Prienų komanda perėmė iniciatyvą ir įgijo 5 taškų persvarą (19 min. 37:42); per likusį laiką svečiai nebeleido varžovams pelnyti taškų ir rezultatas tapo lygus – 42:42. Po pertraukos ir toliau vyko atkakli kova, nors Kretingos komanda ir pirmavo, bet varžovai neleido įgyti saugesnės persvaros, o Kretingos komandos pergalę nulėmė D. Matučio pabaigoje realizuoti baudų metimai. Šiame susitikime Kretingos komanda vertėsi vos aštuoniais žaidėjais, bet nepaisant to pavyko iškovoti pergalę ir turnyrinėjė lentelėje išlaikyti ketvirtą poziciją.

Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis (6/10 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 8 išprov. pražangos, 34 naud. balai) – 24, Rytis Zabita (8/12 dvitaškiai, 17 atk. kamuolių, 6 išprov. pražangos, 33 naud. balų) – 20, Justas Grikštas (6/7 dvitaškiai) – 18, Tadas Maželis (5 rez. perdavimai) – 11, Karolis Opulskis – 8, Rokas Šimkevičius (2 per. kamuoliai) – 1, Edgaras Danys ir Tadas Budrys.

Prienų ,,CBET – KKSC”: Gediminas Maceina (10/10 dvitaškių, 29 naud. balų) – 27, Arnas Tilindė (9/13 dvitaškių, 8 atk. kamuoliai, 30 naud. balų).

Artimiausios Kretingos komandos rungtynės turėtų vykti lapkričio 27 d. Panevėžyje su vietos ,,Bangene – Aivera” (1 pergalė, 6 pralaimėjimai), o lapkričio 28 d. 16 val. namuose su Tauragės ,,Taurage” (5 pergalės, 2 pralaimėjimai). Primename, kad į namų rungtynes žiūrovai nebus įleidžiami.

Vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Rungtynės nebuvo lengvos, nors jas pradėjome gan neblogai, bet antrame kėlinyje nesugebėjome sustabdyti jų komandos lyderių, kurie puolime darė ką norėjo. Taip pat komandai sunkiai sekėsi pulti prieš zoninę gynybą, kolkas dar esame išsimušę iš ritmo po savizoliacijos, bet, manau, jau kitose rungtynėse atrodysime solidžiau, ypač gynyboje. Žinoma, Prienai bus rimtas varžovas kiekvienai komandai, tai išvykoje pasiėmeme svarbų tašką ir ruošiamės ateitiems kovoms”.