BC Kretinga išlieka karščiausia RKL komanda

Gruodžio 18 d. Kretingos komanda išvykoje 93:78 [28:14; 17:23; 29:21; 19:20] nugalėjo Panevėžio ,,Bangenę – Aiverą” (2 pergalės, 11 pralaimėjimų) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių. Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (6 min. 14:14), bet per likusį laiką Kretingos komanda sužaidė sausą atkarpą 14:0 ir nutolo – 28:14. Antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo sėkmingiau sužaisti kėlinio pabaigą ir sušvelnino savo atsilikimą iki 8 taškų ( 20 min. 45:37). Trečiajame kėlinyje vėl iniciatyva priklausė kretingiškiams, kurie po dar vienos sėkmingos atkarpos prieš lemiamą ketvirtį turėjo 16 taškų persvarą – 74:58.  Ketvirtajame kėlinyje viskas ką pavyko padaryti varžovams – sumažinti skirtumą iki 10 taškų (36 min. 83:73), bet už poros minučių po Justo Grikšto taiklių baudos metimų kretingiškiai pasiekė didžiausią susitikime 20 taškų persvarą (38 min. 93:73). Kretingiškiai šiame susitikime dominavo po varžovų krepšiais ir atkovojo net 18 kamuolių puolime, kai varžovai viso labo tik keturis. Ši pergalė leido Kretingos komandai, nors ir sužaidusiai mažiau varžybų pakilti į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Kretingos ,,Kretinga”: Justas Grikštas (11/17 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 6 išprov. pražangos) – 26, Domininkas Matutis (5/9 tritaškiai) – 17, Edgaras Danys (2 per. kamuoliai, 14 naud. balų) ir Tadas Budrys (6/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) po – 12, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) ir Rokas Šimkevičius (7 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 2 per. kamuoliai, 17 nmaud. balų) po – 9, Tadas Maželis (7 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai, 12 naud. balų) ir Karolis Opulskis (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai, 12 naud. balų), Ignas Andriuškevičius, Dovydas Diemontas ir Ugnius Kvietkauskas.

Panevėžio ,,Bangenė – Aivera”: Augustas Gaivenis (10/16 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai, 18 naud. balų) ir Tadas Mincė (5/7 dvitaškiai, 6 atk.kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 28 naud. balai) po – 20.

Kovas RKL, A divizione, Kretingos komanda pratęs po Naujų metų, sausio 8 d. išvykoje susitiks atidėtose rungtynėse su Kauno ,,LSU – Atleto” (5 pralaimėjimai) krepšininkais.