BC Kretinga iškovojo pergalę namuose ir patyrė pralaimėjimą išvykoje

BC Kretinga

Vasario 21 d. Kretingos komanda išvykoje 89:108 [22:32; 22:24; 23:28; 22:24] nusileido prieš Raseinių ,,Raseinius” (17 pergalių, 11 pralaimėjimų). Šiame susitikime kretingiškiai prieš varžovus pirmą kartą šį sezoną nusileido visuose kėliniuose, o paskutiniame kėlinyje šeimininkų persvara išaugo iki 30 taškų (34 min. 69:99). Nors per likusį laiką kretingiškiai sušvelnino skirtumą, bet taškų lenktynėse varžovams nebuvo prilygta.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Rokas Šimkevičius (4/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos) – 20, Tadas Budrys (3/3 tritaškiai) ir Rokas Nikitinas (2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 21 naud. balas) po – 13, Domininkas Matutis (4/4 baudos, 7 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos) – 12, Rytis Zabita (5/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) ir Karolis Opulskis po – 11, Mantas Aukselis – 5, Tadas Maželis (6 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos) – 4, Arnas Sabaliauskas ir Kornelijus Stonkus.

Raseinių ,,Raseiniai”: Gediminas Butkus (4/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 7/8 baudos, 7 rez. perdavimai, 32 naud. balai) – 24, Benas Ilevičius (5/6 dvitaškiai, 6/6 baudos) – 19.

Vasario 22 d. Kretingos ,,Kretinga” namuose 91:62 [32:22; 26:12; 15:18; 18:10] nepaliko vilčių Kauno LSU studentams (1 pergalė, 28 pralaimėjimai). Šiame susitikime, jau Kretingos komanda diktavo varžovams puolimo madas ir besibaigiant pirmajai rungtynių pusei susikrovė 24 taškų persvarą – 58:34. Trečiajame kėlinyje varžovams pavyko pasinaudoti kretingiškių atsipalaidavimu ir priartėti (27 min. 65:51), bet besibaigiant paskutiniam ketvirčiui Kretingos komandos persvara pasiekė 32 taškų atžymą (39 min. 91:59) ir iškovojo lengvą pergalę prieš aboliučiai blogiausią lygos komandą.

Kretingos ,,Kretinga”: Rokas Šimkevičius (5/5 dvitaškiai, 6 rez. perdavimai, 6 išrpov. pražangos, 24 naud. balai) – 19, Linas Jonuška  (4/5 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 13, Domininkas Matutis (3/5 tritaškiai, 5 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 12, Karolis Opulskis (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 11, Kornelijus Stonkus (5/6 dvitaškiai, 7 rez. perdavimai) – 10, Rytis Zabita (4/5 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių, 18 naud. balų) ir Rokas Nikitinas (2/2 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 16 naud. balų) po – 8, Mantas Aukselis – 6, Arnas Sabaliauskas – 4, Tadas Maželis.

Kauno LSU: Ernestas Barkus (4 per. kamuoliai, 20 naud. balų) – 18, Ignas Dirda (5/8 dvitaškiai) – 16.

Likus dviems turams iki RKL, A diviziono, reguliaraus sezono pabaigos likus sužaisti vos du turus Kretingos krepšininkai iškovoję 14 pergalių ir patyrę tiek pat pralaimėjimų išlieka ašturntoje turnyro lentelės pozicijoje. Galutinė turnyrinės lentelės vieta paaiškės sužaidus du paskutiniuosius turus namuose su žemesnes pozicijas užimančiomis komandomis, jau aišku, kad mūsų miesto komanda užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Artimiausią savaitgalį Kretingos komanda dviem rungtynėmis namuose pabaigs RKL A diviziono, reguliaraus sezono kovas: vasario 28 d. 19 val. su Vilniaus ,,Steku – Rivile” (13 pergalių, 16 pralaimėjimų), o vasario 29 d. 13 val. su Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu (10 pergalių, 18 pralaimėjimų).

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: ,,Raseiniuose vėl buvome ,,palikę gynybą” namuose, puolimas atrodo dar veikė, bet gynyboje žaidėme labai prastai, dėl to negalėjome pagalvoti apie pergalę prieš puikiai žaidusius varžovus. O šeštadienio namų rungtynėse atėjome pasiimti labai reikalingos pergalės, patiko kokią energiją ir norą demonstarvome antrajame kėlinyje, po ilgosios pertraukos šiek tiek sustojome, bet ketvirtajame kėlinyje, puikios gynybos dėka lengvai laimėjome. Laukia dvi namų rungtynės, po kurių paaiškės, kokia galutinė vietą užimame reguliariame sezone”.