BC Kretinga debiutavo ,,7bet – NKL“ pirmenybėse

Spalio 7 d. Kretinga Garliavoje 58:96 [10:23; 14:30; 12:20; 22:23] buvo sutriuškinti atgimusio Kauno raj. Atleto“ (2 pergalės) komandos. Šiose rungtynėse Kretingos komanda strigo puolime, o tuo naudojęsi varžovai nuo pat pirmų minučių pradėjo tolti, po dviejų kėlinių ,,Atletas“ turėjo 29 taškų persvarą – 24:53. Po pertraukos situacija Kretingos komandai negerėjo, o šeimininkams tik dar labiau pavyko padidinti savo persvarą. Varžovai savo gretose turėjo keturis žaidėjus žaidusius LKL pirmenybėse.

Šiose rungtynėse Kretingos komandai atstovavo: Haroldas Saprykinas (4/7 tritaškiai) – 17, Aidas Viskontas (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos) – 13, Edgaras Preibys – 8, Srdan Ivic – 5, Domininkas Matutis, Kornelijus Stonkus ir Eimantas Žilius po – 4, Rokas Šimkevičius – 3, Rytis Zabita, Lukas Polekauskas ir Ugnius Kvietkauskas.

Spalio 9 d. Kretingos komanda žaidė su pajėgią sudėtį surinkusia ir aukštus tikslus sau keliančiais Gargždų ,,Gargždais“ (2 pergalės) ir šiems pasipriešino nusileidę tik paskutinėmis minutėmis 59:66 [18:14; 13:20; 16:17; 12:15]. Savo fanų šiose rungtynėse palaikomi kretingiškiai puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio buvo priekyje – 18:14. Vis dėl to antrajame kėlinyje Kretingos komanda pradėjo strigti puolime ir tuo pasinaudoję Gargždai iki pertraukos susikrovė trapią 3 taškų persvarą (34:31). Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos kretingiškiai ir toliau kvėpavo varžovams į nugaras, įpusėjus ketvirtajam kėliniui Kretinga po H. Saprykino tritaškio turėjo tik dviejų taškų atsilikimą (34 min. 53:55). Tada savo spurtą 9:2 surengę aikštės šeimininkai nutolo – 56:64, o kretingiškiams sumažinti skirtumą pritrūko laiko ir teko pripažinti antrą pralaimėjimą. Varžovų komandai atstovavo ilgamečiai LKL žaidėjai, dar praėjusiame sezone Klaipėdos ,,Neptūno“ kapitonu buvęs Simas Galdikas, Utenos ,,Juventus“ atstovas tris kartus ,,LKL snaiperių konkurso“ nugalėtojas Marius Runkauskas ir Mantas Ruikis. Dar keturios komandos be Kretingos, kurioms nepavyko pasiekti pergalių šiame sezone.

Kretingos ,,Kretinga“: Edgaras Preibys (2/5 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai, 17 naud. balų) – 14, Srdanas Ivičius (3/6 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai), Haroldas Saprykinas (6 išprov. pražangos), Eimantas Žilius (5 atk. kamuoliai) ir Aidas Viskontas (4 rez. perdavimai) po – 9, Rytis Zabita (8 atk. kamuoliai), Kornelijus Stonkus ir Rokas Šimkevičius po – 2, Domininkas Matutis.

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais spalio 14 d. su Šakių ,,Vyčiu” (2 pergalės), o spalio 16 d. su Vilniaus ,,Perlo energija” (2 pergalės, 1 pralaimėjimas).