B pogrupyje – KK Riflis ir Sanpolos-Baltijos komandų pergalės

2016 m. liepos 25 d. Kretingos centriniame stadione dvi varžybas sužaidė B pogrupio komandos. Pirmosiose varžybose susitiko KK „Riflis“ komanda ir „Už pervažos“ komanda, o antrose varžybose susitiko „Roma“ ir „Sanpola-Baltijos” komandos.

Pirmosiose varžybose susitiko abi komandos neturinčios pergalių – tai KK “Riflis“ komanda su dar šiame čempionate taip pat neiškovojusiais pergalių komanda „Už pervažos”. Pirmajame kėlinyje iš toli labai taikliai atakavo “Už pervažos” komanda, kuri per pirmą kėlinį įmetė 4 tritaškius ir laimėjo kėlinį 16-13. Antrajame kėlinyje KK “Riflio” komanda sustiprino gynyba ir varžovams leido įmesti 6 taškus, o patys įmetė 15 taškų iš jų 11 taškų įmeta KK “Riflio” lyderis Matas Budrys ir taip po dviejų kėlinių išveda savo komandą į priekį rezultatu 28-22. Trečiame kėlinyje KK “Riflio” komanda “apsukų” nemažino ir jį laimi dvigubai – 18-9 ir jau įgyja solidžią persvarą prieš lemiamą ketvirtį. Ketvirtajame kėlinyje “Už pervažos” komandai pradeda trųkti jėgų ir tuo naudojasi KK “Riflio” komanda, kuri surengia daug greitų atakų, kuriuose pelno lengvus taškus ir iškovojo lengvą pirmąją pergalę čempionate.

5 straipnis - 1
KK “Riflis” 70 – 43 „Už pervažos“
    Rezultatyviausi KK „Riflio“ žaidėjai: Matas Budrys – 27 tšk., Klaudijus Anužis – 18 tšk., Tomas Račkus – 10 tšk., Marius Jurkus – 9 tšk., Juozas Statnickas – 6 tšk.
    Rezultatyviausi „Už pervažos“ žaidėjai: Tomas Šaulys – 13 tšk., Donaldas Razma – 11tšk., Donatas Aniulis – 10 tšk., Vitalijus – Čiunka – 7 tšk., Gvidas Šeštokas – 2 tšk.

Antrose varžybose susitiko be pralaimėjimų žaidžianti “Sanpolos-Baltijos” komanda su pergalių neturinčią “Romos” komanda. Jau pirmajame kėlinyje “Sanpolos-Baltijos” krepšininkai pradeda labai užtikrintai ir jį laimi net 26-10. Antrajame kėlinyje tęsiasi “Sanpolos-Baltijos” dominavimas. “Sanpolos-Baltijos” komandos žaidėjai – Arnas Gudžiūnas ir Antanas Lapė pataiko po du tritaškius ir taip padeda komandai laimėti antrąjį kėlinį 22-11. Trečiame kėlinyje varžybos tapo lygios, “Romos” komanda jau pradėjo duoti lygią dvikovą, bet jau buvo per vėlu, nors trečiąjį kėlinį “Romos” komanda laimi 18-17, bet po trijų kėlinių “Sanpolos-Baltijos” komanda pirmauja rezultatu 66-38. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kuris leidžia “Sanpolos-Baltijos” komandai iškovoti trečiąją pergalę čempionate.
“Sanpola-Baltija” 79 – 53 „Roma“
Rezultatyviausi Sanpola-Baltija“ žaidėjai: Antanas Lapė – 23 tšk., Giedrius Mačiulaitis – 15 tšk., Rokas Mažionis – 14 tšk., Arnas Gudžiūnas – 13 tšk., Eimantas Poškus – 7 tšk., Arimantas Mikaločius – 4 tšk., Justinas Jodkonis – 2 tšk.,
Rezultatyviausi „Roma“ žaidėjai: Matas Puotkalis – 16 tšk., Darius Kontrimas, Vilius Stonkus ir Aurimas Stonkus po 10 tšk., Titas Šoblinskas – 4 tšk., Edvinas Benetis – 3 tšk.