Apmaudus pralaimėjimas namuose ir puiki pergalė išvykoje

Spalio 27 d. Kretingos komanda namuose 80:106 [23:26; 15:18; 17:29; 25:33] neprilygo Marijampolės ,,Sūduvos – Mantingos II” (2 pergalės) komandai. Rungtynių pradžioje aikštėje vyko atkakli kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopemesnės persvaros, vis tik II – ąjį kėlinį sėkmingiau sužaidę svečiai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą (20 min. 38:44). Marijampoliečiai įspūdingai pradėjo trečiąjį ketvirtį 3 kartus iš eilės pataikydami iš toli ir susikrovė 13 taškų persvarą (23 min. 40:53), o kėlinio pabaigoje – ir 18 taškų persvarą (30 min. 55:73). Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui kretingiškiams po K. Stonkaus dvitaškio buvo pavykę priartėti iki 12 taškų (35 min. 70:82), bet kėlinį sėkmingiau užbaigę svečiai iškovojo įtikinamą pergalę. Po ilgosios pertraukos svečiai subombordavo kretingiškių krepšį taikliais tritaškiais, tikslą pasiekė 10 iš 17 varžovų tritaškių.
Kretingos ,,Kretinga“: Martynas Airošius – 19, Aidas Viskontas – 14, Linas Jonuška – 11, Linas Markaitis ir Rytis Zabita po – 8, Laimonas Remeikis – 7, Tadas Maželis – 6, Edgaras Danys – 5, Kornelijus Stonkus – 2, Petras Piekus.
Marijampoliečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jaunius Davniukas (5-7 tritaškiai) – 27, Domantas Senda – 25, Gytis Sutkus – 22.

Spalio 28 d. Kretingos komanda išvykoje 81:72 [30:13; 13:20; 21:23; 17:16] nugalėjo praėjusių metų finalininkus Kauno raj. ,,Omega” (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komandą. Rungtynes 7 iš eilės taškais be atsako pradėjo komandos kapitonas A. Viskontas ir puikiai sužaistas kėlinys leido kretingiškiams per pirmąjį kėlinį kėlinį susikrauti 17 taškų pranašumą (10 min. 30:13). Prasidėjus antrajam kėliniui po L. Remeikio dvitaškio kretingiškiai įgijo ir rekordinę 20 taškų persvarą (12 min. 35:15), bet kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą perpus iki dešimties taškų (20 min. 43:33). Besibaigiant trečiajam kėliniui Kauno komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (27 min. 54:51), tačiau kretingiškiai nesutriko ir prieš lemiamą kėlinį susigrąžino 8 taškų persvarą (30 min. 64:56). Paskutiniame kėlinyje kauniečiai dar keletą kartų buvo pavojingai priartėję, bet kretingiškiai nė karto neleido išsiveržti į priekį ir iškovojo pirmąją pergalę šių metų RKL.
Kretingos ,,Kretinga“: Aidas Viskontas (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 27 naud. balai) – 20, Tadas Maželis (8 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 24 naud.balai) – 13, Rytis Zabita (22 naud. balai) – 12, Linas Markaitis – 10, Martynas Airošius ir Linas Jonuška po – 9, Edgaras Danys – 5, Laimonas Remeikis – 3, Kornelijus Stonkus.
Kauno raj. ,,Omega”: Eduard Rogačiov (34 naud. balai) – 25 ir Vaidas Bendikas – 20 taškų.

Sekančias rungtynes namuose Kretingos komanda žais lapkričio 3 d. 19 val. su Panevėžio ,,Bangenės – Aiveros” (1 pergalė, 1 pralaimėjimas) komanda, o lapkričio 4 d. išvykoje išbandys jėgas su Gargždų SC (2 pergalės) komanda.