Antro rato starte pergalė ir pralaimėjimas

Sausio 4 d. Kretingos vyrų komanda išvykoje 59:63 [11:17; 22:15; 13:19; 13:12] nusileido Plungės ,,Olimpui” (13 pergalių, 4 pralaimėjimai). Šiame nerezultatyviai prasidėjusiame susitikime po pirmo kėlinio priekyje buvo šeimininkai, bet antrąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė Kretingos komanda ir pirmavo 33:32. Vos prasidėjus trečiajam kėliniui kretingiškiams pavyko sužaisti sėkmingiausią savo atkarpą ir pasiekti didžiausią persvarą (22 min. 39:32), bet vėliau varžovai perėmė iniciatyvą ir patys įgijo 11 taškų persvarą (34 min. 46:57). Likus žaisti vos 3 sekundes Domininkas Matutis pataikė iš toli ir sumažino plungiškių persvarą iki 2 taškų (40 min. 59:61), bet šeimininkai pataikė baudas ir atsakui laiko nebeliko. Šiame susitikime Kretingos komandai taškus pelnė tik penki žaidėjai, o komandai vis dar negalėjo padėti Edgaras Danys.
Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis – 22, Deividas Petravičius – 19, Rytis Zabita – 10, Linas Jonuška – 5, Albertas Valiulis – 3, Tadas Maželis, Kornelijus Stonkus, Arnas Sabaliauskas ir Petras Piekus.
Plungės ,,Olimpas”: Modestas Jurkaitis (7 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 3 per. kam., 27 naud. balai) – 18, Tomas Domarkas – (19 naud. balų) – 11.

Sausio 5 d. Kretingos komanda namuose 87:77 [18:20; 28:15; 14:20; 27:22] nugalėjo vienus iš lygos lyderių Kauno rajono ,,Omegą” (14 pergalių, 3 pralaimėjimai). Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, bet antrą kėlinį kretingiškiai, pasinaudoję dažnai klydusių varžovų klaidomis, sugebėjo nutolti (20 min. 46:35). Trečio kėlinio pradžioje kretingiškiai turėjo ir didžiausią 16 taškų persvarą (25 min. 51:35), bet kėlinio pabaigoje ji ištirpo iki 3 taškų (30 min. 58:55). Lemiamame kėlinyje kretingiškiams vėl pavyko nutolti nuo varžovų ir įgyti 13 taškų persvarą (38 min. 79:66), o varžovų bandymas gelbėtis tritaškiais buvo nesėkmingas.
Kretingos ,,Kretinga”: Domininkas Matutis – 26, Rytis Zabita ir Tadas Maželis po – 17, Albertas Valiulis – 10, Kornelijus Stonkus – 8, Deividas Petravičius – 7, Linas Jonuška – 2, Petras Piekus.
Kauno raj. ,,Omega”: Giedrius Marčiukaitis (5/11 tritaškiai) – 21, Vitalij Lukša (8/11 dvitaškiai) – 16.

Antrą savaitę iš eilės komandos žaidėjas Rytis Zabita tapo savaitės žaidėju. Sveikiname Ryti ir linkime toliau demonstruoti puikius rezultatus!

Artimiausias rungtynes Kretingos komanda žais sausio 11 d. 19 val. išvykoje su Kelmės ,,Kelme” (5 pergalės, 12 pralaimėjimų), o sausio 12 d. Kaune su vietos VDU (4 pergalės, 13 pralaimėjimų).